учасники pro bono club ukraine

Зелений Ліхтарик

Освітньо-природнича громадська організація отримала підтримку у юриспруденції, тепер шукає підтримку у бухгалтерії.
Фінанси
Юриспруденція
1. Підготовлений протокол про вибори керівника організації.
2. Оформлений бланк для зняття відповідальності від неконтрольованої небезпеки на екскурсіях
3. Оформлений протокол та інші необхідні документи у разі позитивного рішення щодо членства та реєстрації правління.
4. Консультування щодо ведення підприємницької діяльності.
5 h
$300
Компанія
Надала консультації в юриспруденції pro bono
протягом
в еквіваленті
Це сума, в яку фахівець оцінює надані послуги.
Результати
Юридична фірма «Glagos» — це вузькоспеціалізований юридичний бутик, фундаментальна практика якого —вирішення судових спорів (Dispute Resolution).
Дмитро Шаповал — керівний партнер.
Ілля Подворний — молодший юрист.
- Розібралися із благодійними внесками: як їх можна отримувати он-лайн, використовувати та звітуватися.
- Розібралися з підприємницькою діяльностю ГО: що ми можемо реалізовувати, що для цього потрібно, як правильно оформляти звітність.
1,5 h
$60
Надав консультації з фінансів pro bono
протягом
в еквіваленті
Це сума, в яку фахівець оцінює надані послуги.
Результати
fuelfinance — це фінансова команда для малого, середнього бізнесу та стартапів
Михайло Богатир — фінансовий аналітик fuelfinance.
Компанія
Дмитро Шаповал
Керівний партнер у Glagos
У співпраці нам все сподобалось, відмічу високий рівень конструктиву. Залюбки ще будемо допомагати, бо для нас, як для представників правничої спільноти, pro bono — це спосіб реалізації нашої соціальної відповідальності. Ну і взагалі, вклад в те, щоб світ ставав кращий.
Михайло Богатир
Фінансовий аналітик fuelfinance
Сподобався доволі обережний підхід до не зовсім знайомої сфери управління фінансами неприбуткової організації. На момент зустрічі фінансова система була у вигляді застосунку-гаманця на смартфоні. Також був дещо невпорядкований та непрописаний порядок надходження та обліку благодійних пожертв.

Перш ніж почати фінансову діяльність, всім організаціям необхідно спланувати процеси того, як будуть отримуватися кошти та обліковуватися. І загалом, максимально правильно й обґрунтовано витрачати їх на цілі проєкту або ГО.
Олена Мирвода
Керівниця ГО «Зелений Ліхтарик»
Фахівець не просто надав інформацію, а запропонував можливі варіанти та поділився порадами, як краще зробити саме у нашому випадку. Це дуже цінно. Так ти відчуваєш, що фахівець справді намагається тобі допомогти.

В результаті наші очікування виправдалися повністю, і навіть більше. Було дуже приємно почути, що компанія, яка нам допомагала, готова надавати постійну юридичну підтримку надалі.

Взагалі від отриманої юридичної підтримки ми очікуємо ефект сканворду (коли вирішив щось у одній сфері, а покращилось і в іншій). Бо це дало нам розуміння, що треба вдосконалити в бухгалтерії. В свою чергу, вирішення бухгалтерських питань дасть нам змогу вже найближчим часом налагодити фінансування, почуватися більш впевнено і реалізовувати більше проектів.

Іншим громадським організаціям у pro bono співпраці я раджу не боятися запитувати фахівця, за який період він зможе виконати своє завдання. У мене чомусь був підсвідомий страх, що це тиск з мого боку. Хоча очевидно, що це необхідна умова співпраці і нічого більшого.
Олена Мирвода
Керівниця ГО «Зелений Ліхтарик»
Перш за все, разом з Михайлом ми розібралися із благодійними внесками: як їх можна отримувати он-лайн, використовувати та звітуватися. А також, отримали рекомендації з підприємницької діяльності ГО: що ми можемо реалізовувати, що для цього потрібно, як правильно оформляти звітність. Після консультації фінансові процеси стали набагато зрозуміліші і не такі страшні, як здавалося раніше :)

Тепер ми зможемо організувати збір благодійних внесків он-лайн на сайті, та поповнити бюджет для здійснення статутної діяльності ГО. А також, визначити напрямки комерційної діяльності та впровадити їх найближчим часом. І, звісно, вдосконалити вже існуючі фінансові процеси.
Про організацію
Допомагає зацікавити дітей і дорослих вивченням природи, дізнатися про місцеві рослини й тварини, а також пізнавально провести час всією родиною.

Мета:
Надати інструменти цікавого дослідження природи для всієї сім'ї.

Основні напрями:
 • Журнал. Батьки діляться ідеями та своїм досвідом вивчення живого світу разом із дітьми.
 • Екскурсії з професійними біологами. Жителі міст знайомляться з різноманіттям рослин і тварин.
 • Проєкти для дітей та батьків. Разом вони досліджують і відкривають для себе дивовижні речі навколо.
Досягнення
  Провели понад 150 заходів з дослідження природи для дітей та батьків.

  Серед проєктів, якими особливо пишається команда організації:
  • Карта старих дерев інтерактивна мапа дерев Києва, що належать до пам'яток природи.
  • Природнича школа у Києві та Львові. Це комплекс із чотирьох занять з ботаніки та біології, які проводили професіонали-екологи. Під час цих занять діти не тільки дізнавалися про тварин, рослини та взаємозв'язки у природі, а ще проводили експерименти, виконували практичні завдання та брали участь у фотополюванні.
  • Всеукраїнський ботанічний конкурс «Дослідник Червоної книги». У ньому взяли участь діти й дорослі з Вінницької, Кропивницької, Житомирської й Рівненської областей.
  • Участь у створенні першої еко-стежки у Львові із залученням місцевої громади.
  • Провели Весняний фотоквест.
  Більше інформації на сайті та Facebook-сторінці організації.