PRO BONO ПОСЛУГИ
Комплекс заходів
в сфері психічного здоров'я для організації
Учасник
Громадська організація інвалідів «Родина»
Реабілітація дітей та молоді з особливостями розвитку
Тип співпраці
Спільний проект
Вікторія Доманська (ГОІ «Родина») працює з командою наставників у форматі регулярних зустрічей та спільно втілюють заплановане
Тривалість співпраці
21 липня
Відбувся перший тренінг для команди фонду.
Про наставників
Перша в Україні команда фахівців в сфері психічного здоров'я: Тетяна Вовк, Антон Єрмолаєв, Тетяна Ільницька, Віталій Плохих, Тетяна Ширяєва та Ольга Вощевська. Усі вони є учасниками навчальної програми «Психічне здоров'я в організаціях»

«Наше завдання — турбота про психічне здоров'я працівників організацій (промоція здоров'я, превенція розладів, плекання сприятливого середовища). Результатом нашої роботи є — ефективність та продуктивність праці команд, зростання конкурентноздатності та прибутковості організацій. І найголовніше, що досягається це за рахунок покращення психологічного добробуту та якості життя людей»

В рамках сертифікаційної роботи ми хочемо створити успішний кейс, продемонструвати значення психічного здоров'я в організаціях та можливості роботи над підвищенням його рівня.

В команді працюють професійні психологи, психотерапевти та психіатри. Ми готові реалізувати безкоштовний пакет послуг в сфері психічного здоров'я.
Організація отримає
- оцінку стану психічного здоров'я працівників організації з використанням сучасних валідних інструментів;
- організаційну карту психічного здоров'я;
- розуміння чинників психічних розладів та психологічних складнощів працівників;
- визначені мішені для системних інтервенцій;
- просвітницьку кампанію в організації із фокусом на обраній мішені (мається на увазі превентивний захід або інтервенція, а не повний комплекс розбудови ПЗО); - програму навчання персоналу щодо базової психологічної підтримки працівників з психічними розладами (стратегії комунікації, тактики взаємодії);
- інформацію про економічні втрати внаслідок розладів психічного здоров'я та економічні вигоди в результаті організації системи підтримки психічного здоров'я в організаціях.