PRO BONO ПОСЛУГИ
Комплекс заходів
у сфері психічного здоров'я для організації
Послугу отримала громадська організація «Родина», що допомагає дітям та молоді з інвалідністю.
  • Провели онлайн-тестування, спрямоване на вивчення психологічного добробуту в команді. Створили «портрет» організації, виокремивши проблемні моменти та зони розвитку.
  • Провели лекцію «Що таке психічне здоров'я в організаціях і чому так важливо його підтримувати?».
  • Провели тренінг, що навчав технікам та вправам для підтримки психологічного здоров'я, а потім як здійснювати їх на практиці.
  • Робота з кожним учасником команди окремо: консультації, завдання та вправи.
  • Проведення онлайн-тестування для аналізу результатів заходів для організації.
25 h
$1835

Фахівці
Підтримали pro bono ГОІ «Родина»:
протягом
в еквіваленті
Це сума, в яку фахівець оцінює надані послуги.
Результати
Команда фахівців в сфері корпоративного психічного здоров'я:
Тетяна Вовк
Антон Єрмолаєв
Тетяна Ільницька
Віталій Плохих

Відгуки від учасників команди ГО «Родина»
Олександра Маркова
керівник соціально-реабілітаційного центру, психолог
Для того, щоб зрозуміти краще інших, спочатку треба добре зрозуміти себе. Команда психологів допомогла нам це зробити якомога краще: за допомогою цікавих технік ми пізнавали свій внутрішній світ, свої почуття і відчуття, переосмислювали свої думки та сталі переконання, а потім намагалися розділити це з колегами. Завдяки цьому зараз ми стали ближче один одному, можемо швидше і краще порозумітися, знайти рішення будь-якої проблеми, допомогти один одному та просто підійти і звернутися з проханням. Це цінно. Дуже вам дякуємо!
Людмила Петровічева
логопед-дефектолог
Це був дуже корисний i мегапозитивний тренiнг. Сподобалося все: вiд атмосфери, що була спокiйною i релаксацiйною, до зворотнього зв'язку та пiдтримкою з боку команди фахiвцiв тренiнгу. Це було цiкаво, корисно i, що дуже важливо, потрiбно менi, як особистостi i члену команди центру «Родина». Багато практичних вправ, що я вже виконую i що дiйсно працюють. Вдячна за час, проведений з користю.
Наталя Волинська
психолог, поведінковий терапевт
Побувавши на тренінгу з психічного здоров'я, я виділила для себе декілька головних речей. По-перше, мені дуже сподобалось, що цей тренінг дав нам можливість об'єднатися в неформальній обстановці і краще пізнати один одного. Адже ми працюємо пліч-о-пліч по 8 годин 5 днів на тиждень, і багато чого цікавого один про одного не знаємо, бо розмови, в загальному, на робочу тематику. По-друге, цікаво було послухати про нашу когнітивну поведінку. Справді, від того, як ми думаємо, напряму залежить, як ми діємо. І, найголовніше, потрібно берегти не тільки своє фізичне здоров'я, а й психологічне. Потрібно вміти не лише вчасно зупинитися, зробити тайм-аут, аби уникнути професійного вигорання, а й вміти знаходити ресурси в простих речах. В речах, які нас радують, але в шаленому сучасному ритмі ми вже не встигаємо помічати ці речі і радіти їм.
Вікторія Доманська
Дуже вдячна команді Pro Bono Club Ukraine та фахівцям у сфері психічного здоров'я за всю отриману інформацію. Особлива подяка за те, що навчили застосовувати техніку mindfulness. Вона реально крута! Регулярно її практикую)
Марина Семенчук
психолог, арт-терапевт
Семінар дав можливість зрозуміти наскільки важливо аналізувати себе, прислуховуватися до свого емоційного, фізичного та психологічного стану. І чим швидше реагувати та відновлюватися. Третя зустріч дала можливість згадати щасливі та горесні моменти мого життя, але з цього зробила висновок: все, що відбувається в нашому житті, нам дає певні уроки і, проходячи різні ситуації, ми стаємо сильніше і змінюємося. Тоді можна допомогти іншим в таких самих проблемах, без засудження, але з емпатією до людини.
Зоя Бойко
Мне понравилась команда специалистов: все интересно и доступно, узнала новое про состояние резилиенса. Мне кажется, такие семинары надо обязательно проводить в организациях.
«Ми були приємно вражені бажанням турбуватися про психічне здоров'я команди, знаходити шляхи вирішення проблемних моментів, а також готовністю до змін, нововведень і розвитку. Ще ми були раді бачити щирий інтерес співробітників організації до теми, активність, відповідати на запитання, отримувати позитивні фідбеки, чути їхні думки та досвід»,
— розповідає соціальний психолог і консультант у сфері психічного здоров'я організації Тетяна Вовк.
«Для ГОІ «Родина» отримання пакету послуг з психічного здоров`я було дуже цінним і надзвичайно вчасним. Ми всі дуже дякуємо за таку ініціативу і за можливість навчатися у професіоналів. Атмосфера в організації значно покращилася, що позитивно впливає на якість та результативність роботи, яку ми виконуємо. Ми почали застосовувати на практиці поради Тетяни, Віталія та Антона, і вже декілька разів збиралися колективом просто розважитися і разом провести час. Тепер ми значно більше спілкуємося як про робочі моменті, так і на особисті теми. також. Рівень емоційного вигорання значно зменшився»,
— команда ГОІ «Родина».