учасники pro bono club ukraine

YMCA Boyarka

Молодіжна організація отримала допомогу із бухгалтерією
Фахівчиня
Діана Кладова
бухгалтерка
Запит організації
створити систему ведення первинної документації в організації.


Сфера
бухгалтерія
$300
Еквівалент вартості наданих послуг:
Це сума, в яку PBCU оцінили надані послуги.
Ще із заснування організації ми допомагаємо розкрити потенціал молодих людей у нашій громаді, надаємо їм більше можливостей та підтримуємо тих, хто опинився у скрутних життєвих обставинах. Проте наша робота — це не лише проекти та комунікація з молоддю.

Багато викликів є і «за лаштунками»: ведення бухгалтерії, формування щорічних звітів, юридичні питання, пошук фінансування та партнерів. Усьому цьому ми навчалися у процесі роботи, як-то кажуть learning by doing. Проте у нашій команді немає штатних працівників і досвіду у веденні первинної бухгалтерії, тому ми допускаємо помилки та довго шукаємо вихід з простих ситуацій.

Сподіваємося, що отримавши необхідні знання, нам вдасться вибудувати систему роботи з ведення бухгалтерії та зробити її максимально прозорою, простою та зрозумілою. Це також допоможе нам зекономити дорогоцінний час для практичного втілення проектів.
Вікторія Трофімова
президентка YMCA Boyarka
Про організацію
YMCA Boyarka — частина міжнародного молодіжного руху, що існує у 119 країнах світу та сягає 58 мільйонів учасників. Організацію заснували у 2015 році.

Місія:
Сприяти гармонійному розвитку молоді та підвищувати рівень її соціальної активності для творення позитивних змін у суспільстві.

Основні програми:
- Професійний розвиток та soft skills.
- Молодіжні обміни.
- Іноземні мови.