учасники pro bono club ukraine

YMCA Boyarka

Молодіжна організація, що сприяє гармонійному розвитку молоді та підвищує рівень її соціальної активності для творення позитивних змін у суспільстві.
Про організацію
YMCA Boyarka — частина міжнародного молодіжного руху, що існує у 119 країнах світу та сягає 58 мільйонів учасників. Організацію заснували у 2015 році.

Місія:
Сприяти гармонійному розвитку молоді та підвищувати рівень її соціальної активності для творення позитивних змін у суспільстві.

Основні програми:
- Професійний розвиток та soft skills.
- Молодіжні обміни.
- Іноземні мови.
Досягнення
  За 4 роки роботи:
  • Близько 1000 молодих людей взяли участь у проектах організації.
  • Реалізували понад 10 проектів на теми створення миру, творчого навчання, вивчення іноземних мов, знайомства з новими культурами, екології та прав людини.
  • Організували понад 100 заходів для молоді та розвитку партнерств.
  • Дали можливість молодим людям взяти участь у молодіжних обмінах в Україні, Німеччині, Ісландії, Литві, Франції, Білорусі, Канаді та Швейцарії. Приймали у себе гостей з понад 10 країн, чим підвищили видимість міста та країни на карті світу.
  Є сторінка у Facebook.
  Завдання:
  Cтворити систему ведення первинної документації в організації.
  Тривалість:
  1-3 місяці, 3-5 годин на тиждень.
  Опис необхідної pro bono підтримки
  Сфера:
  Бухгалтерія
  Ще із заснування організації ми допомагаємо розкрити потенціал молодих людей у нашій громаді, надаємо їм більше можливостей та підтримуємо тих, хто опинився у скрутних життєвих обставинах. Проте наша робота — це не лише проекти та комунікація з молоддю.

  Багато викликів є і «за лаштунками»: ведення бухгалтерії, формування щорічних звітів, юридичні питання, пошук фінансування та партнерів. Усьому цьому ми навчалися у процесі роботи, як-то кажуть learning by doing. Проте у нашій команді немає штатних працівників і досвіду у веденні первинної бухгалтерії, тому ми допускаємо помилки та довго шукаємо вихід з простих ситуацій.

  Сподіваємося, що отримавши необхідні знання, нам вдасться вибудувати систему роботи з ведення бухгалтерії та зробити її максимально прозорою, простою та зрозумілою. Це також допоможе нам зекономити дорогоцінний час для практичного втілення проектів.
  Вікторія Трофімова
  президент YMCA Boyarka