учасники pro bono club ukraine

Waste Ukraine Analytics

Соціальному IT-проекту потрібна підтримка з дизайном.
Про проєкт
Єдина в Україні платформа-агрегатор відкритих даних щодо поводження з відходами. У платформи є функція маркетплейсу, яка потрібна для вибору постачальників та переробників/утилізаторів вторсировини та відпрацьованих матеріалів.

Місія:
Збільшення повторного використання ресурсоцінної вторсировини та зменшення навантаження на сміттєзвалища та сміттєспалювальні заводи в Україні, країнах СНД та Центрально-Східної Європи.
  Досягнення
   За пів року існування проєкт:
   • Став фіналістом найбільшого національного конкурсу інноваційних IT-проєктів на основі відкритих даних Open Data Challenge.
   • Створив прототип та активно працює над закінченням продукту (MVP).
   • Підписав меморандуми про співпрацю з іншими громадськими організаціями в Україні для розвитку продукту.

    Facebook-сторінка проєкту.
    Завдання:
    1. Створити векторні варіації наявного логотипа (повна, міні та вертикальна версія).
    2. На основі наявного логотипа розробити айдентику та фірмовий стиль (шрифти, палітра кольорів, графічні елементи, приклади брендування).
    3. Дизайн візитки, шаблонів слайдів для презентації, іконки та веб-елементів, фірмового бланка, профайлу (приклад подання інформації про проєкт на фірмовому бланку на А5 форматі).
    4. Дизайн веб-ресурсу з використанням елементів стилю та айдентики з попередніх пунктів (основні розділи ресурсу - головна сторінка, статистика щодо поводження з відходами, маркетплейс, особистий кабінет, про проєкт, контакти).
    5. Guide book зі створення нових розділів веб-сайту.
    Тривалість:
    від 1 до 3 місяців.
    Опис необхідної pro bono підтримки
    Сфера:
    Дизайн
    Дизайн — важлива складова цілісних продуктів на сучасному ІТ-ринку. Але брак фінансових можливостей на нинішньому етапі не дозволяє нам створити це власними силами.

    Для WUA дизайн — це не лише яскраві картинки та легкі тексти, а єдина концепція, функціональна зручність та логічна послідовність. Для нас важливо показати ту власну ідентичність, що зможе продемонструвати запал та експертизу команди.

    Ми розуміємо, що сайт з оригінальним дизайном, який не схожий на інші ресурси, здатний бути конкурентоспроможним та приваблювати цільову аудиторію відвідувачів. Донести соціальну важливість проєкту без оформлення непросто, тому наша команда розраховує на підтримку та вдячна за вже виконану роботу.
    Андрій Гнап
    Co-founder у Waste Ukraine Analytics
    Маєте потрібні професійні навички?
    Заповніть цю форму та
    надайте необхідну pro bono підтримку
    Як вас звати?
    Вкажіть, будь ласка, ім`я та прізвище
    E-mail
    Контактний номер телефону
    Як ви хочете долучитись?
    Ви готові
    Ваша компанія
    Пропустіть це поле, якщо хочете долучитися як незалежний експерт
    Ваша посада
    Для незалежних фахівців потрібно вказати професію
    Опишіть свій професійний досвід
    Коротко вкажіть ваш досвід в форматі: Позиція - Компанія- Тривалість - Основні досягнення. Або надішліть посилання на ваш профіль в LinkedIn
    Чому ви хочете допомогти?
    Звідки ви дізналися про можливості співпраці Pro Bono?
    Обробка та використання даних
    Даю згоду на обробку та використання моїх персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних», зокрема, але не виключно, для цілей ведення бази персональних даних, а також даю згоду на передачу моїх персональних даних, зазначених в моїй формі - заявці на підтримку Pro Bono, партнерам ГО Pro Bono Club Ukraine з метою інформування мене за допомогою електронних листів.
    Натискаючи цю кнопку, ви даєте згоду на обробку персональної інформації.