АПГРЕЙДНИ КОМУНІКАЦІЇ!
онлайн-курс для громадського сектору


Pro Bono Club Ukraine в партнерстві з PlusOne провів онлайн-курс для громадського сектору. В рамках курсу ми апгрейдили комунікаційну стратегію, взаємодію з медіа, комунікації на тлі пандемії, роботу в соцмережах та навички соціальних кампаній.

Записи вебінарів в рамках курсу можна придбати до 24 травня. Усі кошти будуть перераховані в ГО "Будуємо Україну Разом" для допомоги медичним установам.

Про вебінари
Світлана Чепуренко, менеджерка з комунікацій агенції RMA (PlusOne Group)
Олександр Аргат,
стратег PlusOne
Маргарита Клещаєва, партнерка PlusOne
Олександр Аргат,
стратег PlusOne
Маргарита Клещаєва, партнерка PlusOne
Як отримати записи?
Зробіть внесок на відповідну суму (100 грн*к-сть вебінарів)
Заповніть форму нижче та завантажте скрін оплати
Ми надішлемо вам записи протягом 2-х днів після отримання заявки
1
2
3
E-mail
Ім'я та Прізвище
Які записи хочете отримати?
вартість одного запису - 100 грн
Завантажте скрін оплати
Спікери та спікерки курсу
Маргарита Клещаєва
партнерка комунікаційної агенції PlusOne

Експертка з social impact комунікацій. Працювала з Міжнародним комітетом Червоного Хреста, низкою проектів USAID, Bookforum, Українським інститутом книги, міністерствами та державними установами.


Олександр Аргат
стратег комунікаційного агентства PlusOne

У сфері медіа —13 років. Був менеджером з комунікацій порталу DOZORRO та керівником департаменту комунікацій Transparency International Україна. Є співзасновником порталу військових новин mil.in.ua.
Світлана Чепуренко
менеджерка з комунікацій агенції RMA (PlusOne Group)
Має 12-річний досвід роботи на посаді журналістки, редакторки стрічки новин інформаційної агенції. Понад п'ять років працює в стратегічних і антикризових комунікаціях, клієнтському сервісі.

Організатори

Plusone — комунікаційна агенція з головною спеціалізацією у social impact комунікаціях. Агенція розробляє та реалізує стратегічні та креативні рішення для проєктів, які змінюють поведінку аудиторії.
Pro Bono Club Ukraine
Платформа змістовних партнерств бізнесу з громадським сектором. PBCU поєднує експертність бізнесу з потребами неприбуткових організацій у форматі консультацій, подій та спільних проектів.