учасники pro bono club ukraine

ГО "Вокс Україна"

Громадській організації потрібна допомога у розробці продукту
Про організацію
Ми хочемо, щоб Україна модернізувалася - тобто рухалася шляхом, який свого часу пройшли країни Балтії, Польща чи Словаччина, впровадивши ринкові реформи. Для цього ми розвиваємо економічну грамотність та критичне мислення.

Наша "велика" ціль - це грамотні та відповідальні громадяни, які не лише раз на 5 років приходять на виборчі дільниці, але беруть участь в управлінні державою щодня на різних рівнях.

"Менша" ціль - пропонувати рішення засновані на дослідженнях для тих, хто ухвалює рішення з політики.

Для цього ми пишемо про важливі зміни в економіці, соціальній сфері, державному управлінні, а також оцінюємо реформи. Окрім головного продукту - статей та досліджень, ми маємо багато інших, таких як фактчек, пояснювальні відео, подкасти, онлайн-інструменти. Крім того, у нас є програма стажування, ми проводимо лекції для студентів, неурядових організацій та бізнесу, записуємо онлайн-курси тощо.

Головною перевагою "Вокс Україна" є те, що навколо організації гуртуються найкращі аналітики, які працюють в Україні та за кордоном. Таким чином, навколовоксівська волонтерська спільнота набагато більша, ніж власне організація, де працюють 25 людей.
Досягнення
1. Унікальний у світі кількісний Індекс реформ та побудований на його основі рейтинг депутатів за їхніми зусиллями з реформування країни (з 2015 року).

2. Найбільший в Україні фактчекінговий проект (з 2016 року).

3. Нас читають урядовці та народні депутати.

4. З 2014 року ми опублікували понад 6000 статей високої якості, маємо у базу з понад 7000 перевірених цитат політиків та з 2020 року є third-party factchecker для українського фейсбуку (тобто ми можемо блокувати фейки, які поширюють у ФБ), надаємо технічну допомогу державним органам, таким як Держстат чи Рахункова палата.

5. Працюємо з регіональними ЗМІ - допомагаємо їм писати про економіку та реформи.
Завдання:
- Створення хоча б одного продукту, який буде цікавий бізнесу
- Визначення потреб менеджерів малого та середнього бізнесу
- Створення плану реалізації продукту
Тривалість:
6 місяців (8 годин на тиждень)
Опис необхідної pro bono підтримки
Це приблизна кількість часу, яка знадобиться фахівцю щоб надати таку pro bono підтримку, на думку організації.
Сфера:
Маркетинг
Що було зроблено в цьому напрямі
Ми спілкувалися з кількома представниками бізнесу та бізнес-асоціацій, але не побачили зацікавлення тими продуктами, які у нас є зараз (можливо, тому, що вони стосуються переважно країни в цілому, а не конкретних ринків чи підприємств). Тому ми б хотіли більше дізнатися про потреби підприємців. Водночас, ми знаємо, що деякі компанії замовляють курси з економіки у псевдоекспертів, які поширюють різноманітні економічні міфи. Отже, потреба в економічній освіті є. Проте також є необхідність доносити до людей, які ухвалюють рішення, базові економічні знання, щоб вони могли відрізнити псевдоекспертів від грамотних економістів.
Нам важливо отримати підтримку від людини, яка працює з бізнесом, оскільки переважно наше коло спілкування - це експерти та науковці. Імовірно, підприємці дивляться на певні питання інакше, ніж ті, з ким ми переважно спілкуємося. Нам важливо отримати інсайти про те, що бізнес думає про громадський сектор, та знайти можливості для співпраці.

Оскільки в Україні загалом дуже слабкий рівень поширення сучасних економічних знань, ми думаємо, що поширення таких знань серед людей, які безпосередньо впливають на економічний розвиток, дозволить Україні зростати й розвиватися швидше.
Ілона Сологуб
Керівниця ГО "Вокс Україна"
Маєте потрібні професійні навички?
Заповніть цю форму та
надайте необхідну pro bono підтримку
Як вас звати?
Вкажіть, будь ласка, ім`я та прізвище
E-mail
Контактний номер телефону
Сторінка в LinkedIn та Facebook
Як ви хочете долучитись?
Ви готові
Ваша компанія
Пропустіть це поле, якщо хочете долучитися як незалежний експерт
Ваша посада
Для незалежних фахівців потрібно вказати професію
Опишіть свій професійний досвід
Коротко вкажіть ваш досвід, який буде корисним для виконання цього запиту.
Чому ви хочете допомогти?
Звідки ви дізналися про можливості співпраці Pro Bono?
Обробка та використання даних
Даю згоду на обробку та використання моїх персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних», зокрема, але не виключно, для цілей ведення бази персональних даних, а також даю згоду на передачу моїх персональних даних, зазначених в моїй формі - заявці на підтримку Pro Bono, партнерам ГО Pro Bono Club Ukraine з метою інформування мене за допомогою електронних листів.
Натискаючи цю кнопку, ви даєте згоду на обробку персональної інформації.