учасники pro bono club ukraine
Я ВолОНтер
Соціальний проект Івано-Франківського міського відокремленого підрозділу всеукраїнської молодіжної громадської організації
«Фундація Регіональних Ініціатив»
Наставниця
Катерина Голяк
Незалежний консультант
з управління фінансами та легальністю.
Інвестовано у проект
4 години
1 година консультації та 3 години безпосередньої роботи наставниці.
Результат
Юридичне оформлення документів
Анкета, лист-погодження участі, додаток до договору про співпрацю.
Місія проекту
Дати школярам Івано-Франківська можливість більш відповідально визначитись із майбутньою професією шляхом долучення як волонтера до різних громадських організацій та бізнесових або державних структур міста.
Опис проекту
Учасники проекту — 38 школярів випускників десятого класу різних шкіл та гімназій Івано-Франківська. Некомерційний проект втілюється за ініціативи небайдужої активної молоді Івано-Франківська "ФРІ".

Проект розвивається у форматі нового нетворкінгу між нашою молодіжною організацією, десятикласниками і соціально відповідальними установами Івано-Франківська:

  • Івано-Франківський ІТ кластер;
  • Патрульна поліція Івано-Франківської області;
  • Телерадіокомпанія "ВЕЖА";
  • Франківський драмтеатр;
  • Департамент молодіжної політики та спорту Івано-Франківської міської ради;
  • Благодійна організація Просвіта душі і серця;
  • РобоклубІФ;
  • МАЛЬТІЙСЬКА СЛУЖБА ДОПОМОГИ Івано-Франківська.

Учасники знайомляться зі сферою діяльності, яка їм найцікавіша: IT, ЗМІ, медицина, театр, правоохоронна, адміністративна, кінорежесура. Протягом 4 днів по чотири години вони відвідують екскурсії та тренінги, закулісся, знайомляться з деталями омріяної роботи, виконують завдання зі своїми менторами. Учасники проходять кастинг у сфері, яка їх зацікавила а також, представляють результати своєї участі на фінальному нетворкінгу, спільно з партнерами-менторами.

Ми прагнемо прищепити школярам цінність допомоги оточуючим та пояснити, що інтелектуальне волонтерство — важлива складова їхнього майбутнього життя. Адже важливо розуміти, що з раннього віку потрібно брати на себе відповідальність за середовище, в якому ти живеш.

Для реалізації проекту залучено школярів, і установи, де вони проходять практику, тому нам була необхідна юридична консультація щодо оформлення документів. Адже це підгрунтя для надійної співпраці.
Ми можемо змінювати Україну вже зараз, ділячись можливостями з дітьми, які якраз найбільш прагнуть їх, через налагодження потрібних зв'язків між громадою.
Ми виховуємо активну молодь вже понад 15 років по всій Україні, завжди розвиваємось та ділимось знаннями та можливостями один з одним, вкладаємо у розвиток України частинку свого часу, коштів, інформації, зв'язків, добровільної праці.
І нам справді потібна професійна підтримка в якісному провадженні цього надважливого соціального проекту.

Ми віримо у маштабування цього проекту по Україні, і хочемо зробити його юридично правильно. Дуже шукаємо професіоналів, які готові поділитись досвідом та надати юридичну підтримку.
Юлія Головчак
Координатор проекту
Я потратила 2-3 рабочих часа на помощь, а взамен присоединилась к деятельности всего социального проекта.

Я верю в pro bono. Точнее в услугу за услугу. А еще в то, что деньги это только инструмент, а не конечная цель и одни только коммерческие проекты не помогут добиться полной профессиональной реализации.

Лучше всего реализовывать себя помогая другим, ведь это возможность поделиться знаниями и опытом. Объясняя что-то другому человеку сам чему-то учишься.
Катерина Голяк
Наставниця