Ми розглянемо способи створення стосунків «дорослий-дорослий», і як краще бути впливовим лідером чи колегою без постійної потреби мотивувати інших людей (з реальним практичним прикладом компанії).

По-перше, ви дізнаєтесь про рух самоорганізації у світі та сучасні тенденції. Андреас Флодстрем, співзасновник Beetroot (шведсько-української ІТ-компанії), поділиться тим, як він побудував пласку організацію та які труднощі виникали на цьому шляху.

У другій частині семінару Віра Будян профасилітує практичну частину заняття. Дізнаємося про більш надихаючу роль лідерства, а також про способи розвивати навички, що потрібні лідерам сьогодні.

Мова події — англійська.

Дата: четвер, 5 вересня 2019 р. з 19:00 по 21:00

Місце: iHUB (вул. Хрещатик, 10. Київ)
Спікери
Andreas Flodström
Співзасновник компанії BeetrootVera Budean
Tuff тренер і коуч самокерованих команд
Хто проводить подію?
Шведсько-українська IT компанія, яка поєднує веб-розробників, дизайнерів та ілюстраторів, які працюють над цікавими проєктами для міжнародних клієнтів.

Відкривши свій перший офіс в Одесі у 2012 році, сьогодні Beetroot — це велика родина з більш ніж трьохсот людей, які підтримують один одного і варять смачний борщ у Києві, Полтаві, Івано-Франківську, Харкові, Стокгольмі та, звичайно, Одесі.

А ще, Beetroot має свою власну освітню програму — Beetroot Academy. Це школи програмування та веб-дизайну, які розташовані в одинадцяти містах України й прагнуть навчати, надихати та допомагати всім, хто мріє потрапити до світу ІТ.
Відвідайте цю подію pro bono.
Організатори події пропонують 2 безкоштовних місця для представників громадського сектору pro bono.

Pro bono — безкоштовні професійні послуги для суспільного блага.

Громадська, благодійна організація, соцпідприємство чи фонд може відвідати подію безкоштовно за рахунок того, що це інвестиція компанії (але не пряма, яка в традиційному форматі передбачає фінансову підтримку, а у форматі інтелектуального волонтерства) у розвиток суспільно-важливих проєктів.
Відвідати цю подію
Заповніть форму реєстрації максимально щиро та детально, щоб запросили саме вас!
Дедлайн подачі заявки — 31 cерпня.
Назва організації/соцпідприємства, яке ви представляєте?
Чим ви займаєтеся?
Опишіть напрями діяльності та досягнення.
Чому саме ви повинні відвідати подію?
Вкажіть вашу мотивацію, чому це потрібно вам та як вплине на вашу громадську діяльність?
Ваше ім`я та прізвище
Ваш e-mail
Просто переконуємось, що ви помітили, що мова події — англійська, і перекладу не буде.