PRo Bono послуга
STOP motivating your employees (Practical workshop)
Чотири представники громадських організацій відвідали цю подію pro bono
Тренінг складався з двох частин: досвід управління шведсько-української IT-компанії Beetroot та блок щодо моделей управління з практичними завданнями. На воркшопі учасники розглянули відносини «дорослий-дорослий», і як краще бути впливовим лідером чи колегою без постійної потреби мотивувати інших людей.

Для нашої організації обидва блоки були інформативними з огляду на пріоритет інституційного розвитку, на який організація наразі робить наголос. Ми чітко виокремлюємо для себе дві моделі управління: вертикальну та горизонтальну. Очевидно, що для громадської організації підходить відхід Adult-Adult, ці практики і збираємось впроваджувати. На заході від тренерів пролунала теза про необхідність застосування гнучкого підходу, а саме поєднання вертикальної та горизонтальної моделей, тобто людина є підзвітною, але має відчувати максимальне залучення та відповідальність за свою ділянку роботи. Цьому підходу буде приділено максимальну увагу,

Тетяна Близнюк, програмна менеджерка "Регіонального центру прав людини".
Дякую за можливість відвідати семінар, було цікаво почути інші думки та дізнатися про можливі підходи.
Наприклад, підхід до співробітників "дорослий-дорослий" — це не ставитися до співробітника як до дитини, якій постійно потрібно розповідати як і що робити. Є прийом активного слухання: щоб піднести співробітнику погану новину, треба розповісти йому її без довгих передмов, після цього вислухати все, що він думає і відчуває щодо цього, та віддзеркалювати/повторювати його ж слова. В кінці співробітнику потрібно дати самому вирішити, що робити в цій ситуації: продовжувати роботу далі чи ні. У такий спосіб ми не мотивуємо його, а даємо можливість самостійно ухвалити рішення в складній ситуації,

Анна Бондар, директорка ГО "Халом".
Спікери
Andreas Flodström
Співзасновник компанії BeetrootVera Budean
Tuff тренер і коуч самокерованих команд
Організатори події:
Шведсько-українська IT компанія, яка поєднує веб-розробників, дизайнерів та ілюстраторів, які працюють над цікавими проєктами для міжнародних клієнтів.

Відкривши свій перший офіс в Одесі у 2012 році, сьогодні Beetroot — це велика родина з більш ніж трьохсот людей, які підтримують один одного і варять смачний борщ у Києві, Полтаві, Івано-Франківську, Харкові, Стокгольмі та, звичайно, Одесі.

А ще, Beetroot має свою власну освітню програму — Beetroot Academy. Це школи програмування та веб-дизайну, які розташовані в одинадцяти містах України й прагнуть навчати, надихати та допомагати всім, хто мріє потрапити до світу ІТ.
Підпишіться
Надсилаємо листи лише з класними анонсами і цікавинками!
E-mail
З якої ви організації?
Які ще теми вас цікавлять?
Халепа...
Реєстрація на послугу завершилася, але ви завжди можете підписатися на розсилку з наступними можливостями