учасники pro bono club ukraine

RazomGO

Громадській організації потрібна підтримка
у сфері маркетингу та PR
Про платформу
Платформа RazomGO - соціальне підприємство.

Наша місія: подолання безробіття. Ми допомагаємо людям та сім'ям самим забезпечувати себе і тим самим зміцнювати середній клас країни. Ми навчаємо підприємництву, супроводжуємо у реалізації плану та допомогаємо у пошуку стартового капіталу через краудфандинг.

Бенефіціарами RazomGO є українці, які хочуть навчатись лідерству та мають бажання запустити новий проєкт чи бізнес. Крім того, ми зосереджуємось на сім'ях в складних життєвих ситуаціях, випускниках інтернатів, молоді з неповних родин, людей з інвалідністю та біженців.

Унікальність платформи у тому, що ми прцюємо з фізичними особами, неофіційно зареєстрованими, маємо три мови на сайті та платіжні системи які дозволяють збирати кошти закордоном.
Досягнення
1. Платформа RazomGO.com перекладена на три мови: українська, російська, англійська, що дозволяє залучати людей з-за кордону до пошуку фінансування проєктів. Вже вводимо платіжну систему PayPal.

2. Крім навчання соціальному підприємництву та бізнес-процесам пропонується робочий інструмент для пошуку стартового капіталу - краудфандингова платформа.

3. Партнерська програма дозволяє спонсорам виділяти свої стартапи на базі платформи.

4. Навчаємо та проводимо бізнес-школи у селах та невеличких містах України, щоб надихати та залучати молодь, формувати нову свідому та відповідальну культуру, вже провели перші два майстер-класи у Слов'янську, відвідало заходи 40 молодих людей, з них троє людей готують проєкти на платформу. Наразі готуємось до проведення двох майстер-класів у Чернігові.

5. На сайті розміщено 20 проєктів, серед них 4 - активні, 12 - успішних, 4 не зібрали кошти.
Завдання:
- Розробити маркетингову та PR-стратегію для платформи півроку/рік.
- Розписати план для кожної соціальної мережі на півроку/рік.
Тривалість:
6 місяців (7 годин в тиждень)
Опис необхідної pro bono підтримки
Це приблизна кількість часу, яка знадобиться фахівцю щоб надати таку pro bono підтримку, на думку організації.
Сфера:
Маркетинг та PR
Що було зроблено в цьому напрямку
Наразі є розроблений дизайн, розписана місія, цілі проєкту. Створені групи та сторінки у соціальних мережах: Facebook - 1286 підписників, Instagram - 362, Twitter, LinkedIn, VKontakte. На сайті зареєстровано 3500 людей. Робимо e-mail розсилку.
Зараз дуже важливим є бренд та його позиціювання, адже це те, що викликає довіру та бажання приймати участь як Автор або Спонсор проєктів.

Маркетингова та PR стратегія розширює вплив серед людей. Це дає змогу до більшості донести важливі послання. Платформа охоплює всю країну, не тільки міста, а і невеличкі селища/села. Тому потрібно продумати стратегічний підхід до інформування та навчання населення. Це допоможе з питанням подолання безробіття, адже люди почнуть вірити у свої сили та створювати власні підприємства. Чим більше людей про нас дізнаються, тим швидше ми досягнемо цілі.
Алекса Айшпур
співвласниця, директорка
Маєте потрібні професійні навички?
Заповніть цю форму та
надайте необхідну pro bono підтримку
Як вас звати?
Вкажіть, будь ласка, ім`я та прізвище
E-mail
Контактний номер телефону
Сторінка в LinkedIn та Facebook
Як ви хочете долучитись?
Ви готові
Ваша компанія
Пропустіть це поле, якщо хочете долучитися як незалежний експерт
Ваша посада
Для незалежних фахівців потрібно вказати професію
Опишіть свій професійний досвід
Коротко вкажіть ваш досвід, який буде корисним для виконання цього запиту.
Чому ви хочете допомогти?
Звідки ви дізналися про можливості співпраці Pro Bono?
Обробка та використання даних
Даю згоду на обробку та використання моїх персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних», зокрема, але не виключно, для цілей ведення бази персональних даних, а також даю згоду на передачу моїх персональних даних, зазначених в моїй формі - заявці на підтримку Pro Bono, партнерам ГО Pro Bono Club Ukraine з метою інформування мене за допомогою електронних листів.
Натискаючи цю кнопку, ви даєте згоду на обробку персональної інформації.