PRO BONO ПОСЛУГИ
Розробка PR-стратегії
Конкурс на отримання послуги виграла організація Будуємо Україну Разом. Команда організації отримала серію pro bono консультацій від фахівця.
  • Провели аналіз ситуації та існуючих викликів
  • Розробили варіанти рішень та обрали 2 оптимальних
  • Спланували зйомки відео про героїв проекту (одне з них)
  • Спланували та провели PR-подію
7
годин
1 000
гривень
Андрій Федотов
Фахівець
Надав pro bono консультацію "Будуємо Україну Разом" у сфері PR
протягом
в еквіваленті
Це сума, в яку фахівець оцінює надані послуги.
Результати
Tech Community Lead у Remme,
Засновник у hromadske.od.ua.

Блог проекту

БУР залучає нових волонтерів та по-новому комунікує з аудиторією
Ми працювали в режимі онлайн-зустрічей, де обговорювали проблемні точки та шукали креативні рішення щодо комунікацій.

Перша зустріч була ознайомча, я детально розповіла про всі напрями нашої діяльності та слабкі ланки. Далі отримала завдання з усіх проблемних сегментів обрати один, над яким ми зможемо якісно попрацювати.

Отже, виникло запитання: як по-новому комунікувати про ідею БУР до українського суспільства, щоб залучати більше нових волонтерів та якісно підтримувати зв'язок із волонтерами, що пройшли БУР-табори. Відповідно, ми проговорювали найрізноманітніші можливості, щоб покращити комунікацію, однак жоден зі шляхів не поєднував в собі дві наші цільові аудиторії — ми намагалися навпаки їх об'єднати та оптимізувати процес.

Тоді Андрій запропонував зняти серію мотиваційних відео про найуспішніших волонтерів БУР. Ми стартували цей процес, працюємо над сценарієм, знайшли і домовилися з 4 героями для наших відео, знайшли операторів. До кінця місяця плануємо змонтувати щонайменше два відео та поширити їх різними джерелами.
16 січня 2019
«Ще у 2017 році Андрій приїжджав як спікер на нашу десятиденну програму лідерства "БУРLAB — Лабораторія відповідальності", тому почати роботу нам було просто, адже він розумів специфіку нашої діяльності»,
— каже менеджерка проекту "Будуємо Україну разом" Іванна Діман.
Відео — це той вид комунікації, який ми практично ніколи не використовували повною мірою. Тому раді експериментувати і віримо, що вдасться і ми отримаємо очікуваний результат.
Окрім ідеї про відео, з Андрієм ми обговорювали ідею загальної зустрічі з волонтерами. Отже, восьмого грудня у місті Буча, що під Києвом, ми відсвяткували четвертий день народження БУР, куди завітали близько 100 наших волонтерів. Упродовж двох днів ми мали святкову програму: різноманітні ігри, лекція-дискусія від публічних інтелектуалів (Денис Блощинський, Роман Морозов, Алім Алієв, Юрій Журавель, Богдан Чабан та Богдан Логвиненко), зустрічі з активістами, що творять зміни на місцях, вечірка.

А на другий день провели хакатон, де волонтери об'єдналися за містами проживання, обговорювали проблеми у своєму місті і пропонували рішення. Це було перше спільне святкування та масштабний збір волонтерів в одному місті. Вважаємо цю подію успішною і будемо проводити її щороку.

Якщо підсумувати, то наша команда дуже тішиться та висловлює щиру подяку Андрію Федотову та команді Pro Bono Club Ukraine за можливість проаналізувати нашу діяльність з експертом та почути практичні рекомендації у поліпшенні нашої комунікації! Радіємо такій співпраці!

Початок роботи з IB Nails Kyiv та БУР — перші враження професіонала з PR
10 вересня 2018
«Мастерская ногтевого сервиса IB Nails Kyiv — это типичный малый бизнес в масштабах Украины, где люди из округи могут прийти и получить профессиональные услуги. Особенностью проекта является то, что само по себе мастерство ногтевой эстетики не самоцель основательницы проекта Ирины Бондарь. Она видит в своем деле инструмент для решения социальных проблем. Например она выделяет 20% от своей прибыли на бесплатные услуги для пожилых людей, которые посещают «Жизнелюб». Также она планирует кампанию по предоставлению обучения и трудоустройства людям, оказавшимся в сложной жизненной ситуации. Например, получившим онкологический диагноз. Работа может стать важным подспорьем в эмоциональном и финансовом плане в такие жизненные периоды и IB Nails Kyiv может это предложить.

Мы сейчас прорабатываем концепцию короткого образовательного курса, в рамках которого желающие пройти обучение у Ирины смогут сформировать представление о профессии и определиться.

БУР — крутая всеукраинская волонтерская сеть. У них широкая инфраструктура региональных подразделений, которая нуждается в единой коммуникационной системе, где сообщества могли бы обмениваться опытом и делиться важными новостями и лайфхаками. Ребята из БУР думают над разными опциями коммуникационной политики, которая могла бы решить этот вызов для их организации»,
— каже Андрій Федотов..
Якщо ви теж хочете звернутися за pro bono підтримкою, або надати її, заповнюйте заявку та ставайте учасником Pro Bono Club Ukraine