учасники pro bono club ukraine

Київський освітній центр "Простір толерантності"

Центру потрібна підтримка у комунікаціях
Про організацію
Освітній центр "Простір толерантності" - громадська організація, яка створює безпечні неформальні освітні простори, де діти та дорослі з різними ідентичностями можуть через подолання упереджень формувати довіру, розвивати свій потенціал та створювати спільне.

Місія: навчаємо дорослих та дітей для осмисленого життя у мінливому світі, для подолання упереджень та утвердження людської гідності.

Візія: ми працюємо для того, щоб в суспільстві зросла кількість людей, які захищають цінності розмаїття, солідарності, опору дискримінації, безпечного і всебічного прояву відмінностей. Серед наших цінностей: адаптивність до викликів VUCA-світу, безперервний розвиток (використання новітніх освітніх програм, в тому числі міжнародних), безпека кожного і цінність історії кожного.
Досягнення
З квітня 2019 року ми впроваджуємо в Україні освітню онлайн-платформу Stories that Move, створену спеціалістами Дому Анни Франк (Нідерланди). До роботи з платформою було залучено більше 200 вчителів історії, громадянської освіти, іноземних мов тощо.

З 2014 року ми проводимо табір для підлітків, в якому навчаємо діалогу, ненасильницькому вирішенню конфліктів, прийняттю розмаїття. До 2018 року табір був реабілітаційним і його робота була спрямована на адаптацію та інтеграцію дітей-переселенців у спільноту однолітків.

З 2018 року табір змінив формат з реабілітаційного на тренінговий. Підлітки, які побували в таборі, стають членами активного ком`юніті, беруть участь у проєктах Центру як волонтери і як учасники інших програм.

Співпрацювали з програмою «Навчай для України» та підготували 18 молодих педагогів до роботи у сільських школах. Створили 11 уроків на міжнародній освітній платформі "Iwitness". Розробили інтерактивні історичні прогулянки iWalk в Києві, Дніпрі, Бердичеві, Чернівцях і підготували для них гідів.

Кілька місяців тому видали комікс "Я тобі не кицька: дівчатам про власні кордони" і плануємо навчити 10 дівчат віком від 13 років проводити тренінги для своїх одноліток за цим коміксом.
Завдання:
Розробити стратегію просування молодіжного табору "Мости" в соцмережах та у співпраці з медіа.
Тривалість:
1 місяць (10 годин в тиждень)
Опис необхідної pro bono підтримки
Це приблизна кількість часу, яка знадобиться фахівцю, щоб надати таку pro bono підтримку, на думку організації.
Сфера:
Комунікації
Що було зроблено в цьому напрямі
Наразі ми ведемо інформаційну кампанію в інстаграмі, розраховану на підлітків, бо нашими підписниками там є переважно підлітки, які вже брали участь в таборі і інших проєктах Центру.

Місяць тому ми запросили стажерів до роботи з інстаграмом. Це дуже його оживило, зробило більш інтерактивним та цікавим. Це була крута ідея. В фейсбуці розповідаємо про табір, здебільшого орієнтуючись на батьків. Зробили оголошення в тематичних групах для батьків.
Наш табір є унікальною авторською розробкою тренерів неформальної освіти, які мають міжнародний досвід. Ми працюємо над розвитком soft skills підлітків, пропонуємо сучасні програми з медіаграмотності, критичного мислення, антидискримінації тощо. Навчаємо важливих для підлітків у цьому віці навичок: пошук себе і свого місця у світі, розуміння інших.

Однак на фоні захоплення мовними та закордонними таборами не можемо донести до батьків важливість саме такого напрямку розвитку. Допомога спеціаліста надасть нам можливість залучити більше підлітків до спільноти і донести до них важливість активної позиції, розуміння відповідальності за власне життя. І залучивши їх одного разу, підтримувати постійний зв'язок, надавати можливість брати участь в активностях Центру в подальшому.
Анна Сідельнікова
менеджерка з комунікацій центру
Маєте потрібні професійні навички?
Заповніть цю форму та
надайте необхідну pro bono підтримку
Як вас звати?
Вкажіть, будь ласка, ім`я та прізвище
E-mail
Контактний номер телефону
Сторінка в LinkedIn та Facebook
Як ви хочете долучитись?
Ви готові
Ваша компанія
Пропустіть це поле, якщо хочете долучитися як незалежний експерт
Ваша посада
Для незалежних фахівців потрібно вказати професію
Опишіть свій професійний досвід
Коротко вкажіть ваш досвід, який буде корисним для виконання цього запиту.
Чому ви хочете допомогти?
Звідки ви дізналися про можливості співпраці Pro Bono?
Обробка та використання даних
Даю згоду на обробку та використання моїх персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних», зокрема, але не виключно, для цілей ведення бази персональних даних, а також даю згоду на передачу моїх персональних даних, зазначених в моїй формі - заявці на підтримку Pro Bono, партнерам ГО Pro Bono Club Ukraine з метою інформування мене за допомогою електронних листів.
Натискаючи цю кнопку, ви даєте згоду на обробку персональної інформації.