учасники pro bono club ukraine

Precious Plastic Dnepr

Проекту необхідна допомога із організаційним дизайном
Про організацію
Precious Plastic Dnepr – дніпровське представництво всесвітнього руху з ресайклінгу пластику Precious Plastic.

Ми прагнемо розвивати культуру переробки всіх видів пластику в Україні та його трансформації в суспільно важливі та корисні об'єкти та проекти.

Наше завдання – зробити так, аби дедалі більше дніпрян, та українців загалом, долучилося до зменшення пластикових відходів, навчилося їх сортувати та спільно з нами давати йому нове життя.

Це open source проект, тому кожен бажаючий може не лише допомогти нам у розширенні та розвитку, а й вільно користуватися нашими напрацюваннями, про які ми регулярно звітуємо містянам.
Досягнення
Наразі самостійно виготовили обладнання для переробки пластику (дробарка, екструдер, інжектор), продовжуємо експериментувати і вдосконалювати процеси переробки і виготовлення виробів.
Завдання:
- Проведення стратегічної сесії
- Створення концепції проекту
Тривалість:
2-3 місяці (3 години в тиждень)
Опис необхідної pro bono підтримки
Це приблизна кількість часу, яка знадобиться фахівцю щоб надати таку pro bono підтримку, на думку організації.
Сфера:
Організаційний розвиток
Що було зроблено в цьому напрямі
На сьогодні потужності створеного обладнання (дробарка, екструдер, інжектор) не вистачає для виготовлення більш об'ємних і якісних виробів, є необхідність створення іншого обладнання (прес), збільшення команди та залучення інвестицій.
Ми маємо багато технічних напрацювань та ідей можливого подальшого розвитку, проте не маємо потрібних компетенцій для концепції креативної стратегії організації. Зараз ми знаходимося на стадії ідеації, але не зовсім розуміємо, як та завдяки яким інструментам можна рухатись далі.
Precious Plastic – всесвітній рух, що сприяє не лише зменшенню пластикових відходів, а й чудово демонструє можливості переробленого пластику, як сировини.

В Україні вже існує дві філії в Києві та Одесі, тож ми прагнемо розвивати цей рух в Дніпрі та сусідніх містах. Нам важливо сприяти зростанню екологічної свідомості серед містян, розвивати цей рух, співпрацювати з іншими організаціями та компаніями, аби разом зменшувати кількість відходів та збільшувати кількість інноваційних продуктів з переробленого пластику.
Андрій Цегельник
Партнер проекту "Precious Plastic Dnepr"
Маєте потрібні професійні навички?
Заповніть цю форму та
надайте необхідну pro bono підтримку
Як вас звати?
Вкажіть, будь ласка, ім`я та прізвище
E-mail
Контактний номер телефону
Сторінка в LinkedIn та Facebook
Як ви хочете долучитись?
Ви готові
Ваша компанія
Пропустіть це поле, якщо хочете долучитися як незалежний експерт
Ваша посада
Для незалежних фахівців потрібно вказати професію
Опишіть свій професійний досвід
Коротко вкажіть ваш досвід, який буде корисним для виконання цього запиту.
Чому ви хочете допомогти?
Звідки ви дізналися про можливості співпраці Pro Bono?
Обробка та використання даних
Даю згоду на обробку та використання моїх персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних», зокрема, але не виключно, для цілей ведення бази персональних даних, а також даю згоду на передачу моїх персональних даних, зазначених в моїй формі - заявці на підтримку Pro Bono, партнерам ГО Pro Bono Club Ukraine з метою інформування мене за допомогою електронних листів.
Натискаючи цю кнопку, ви даєте згоду на обробку персональної інформації.