Комунікаційна стратегія для громадських організацій
Олександр Аргат, стратег комунікаційного агентства plusone проведе тренінг з розробки комунікаційної стратегії для громадських, благодійних організацій та соцпідприємств

22 жовтня, з 19:00 до 21:00
Київ, вул. Мечникова, 2, БЦ Парус, 18 поверх
Програма лекції
Поняття стратегії. Чим вона відрізняється від просто плану дій?
Цільові аудиторії. Як зрозуміти до кого нам говорити?
Ключові повідомлення. Що і як говорити?
Канали комунікацій. Чи варто бути присутнім одразу скрізь?
Показники ефективності. Як зрозуміти, що ми працюємо не марно?
Про спікера
Олександр Аргат
Стратег комунікаційного агентства plusone
У сфері медіа 13 років. Тривалий час працював в телевізійній журналістиці (журналіст, редактор, ведучий) на 5 каналі та "Еспресо-ТВ". Має досвід роботи в комунікаціях недержавних організацій. Був менеджером з комунікацій порталу громадського контролю держзакупівель DOZORRO та керівником департаменту комунікацій українського представництва міжнародної антикорупційної організації Transparency International. Є співзасновником порталу військових новин mil.in.ua. Розробляв комунікаційну стратегію для українського представництва міжнародної організації "СОС Дитячі містечка".
Місце події
1991 Civic Tech Center
(Київ, вул. Мечникова, 2, БЦ Парус, 18 поверх)

Перший хаб в Центральній та Східній Європі, що розвиває civic tech проекти та ком'юніті. Центр — це коворкінг, мітінг-руми, зона тематичних івентів, місце менторських консультацій та акселераційних програм для проектів.
Про компанію
Plusone — комунікаційна агенція з головною спеціалізацією у social impact комунікаціях. Агенція розробляє та реалізує стратегічні та креативні рішення для проєктів, які змінюють поведінку аудиторії.
Більше місць немає :(
Але залишіть свою пошту, щоб ми надіслали вам інформацію про інші події на цю тему.