Креативний сніданок
у #ЩедрийВівторок
Надія Рокитянська, head of creative комунікаційної групи plusone проведе неформальну лекцію для представників громадського сектора
3.12
10:00-11:30
Це глобальна програма Deloitte, в межах якої компанія прагне змінити життя 50 мільйонів людей у світі до 2030 року за допомогою підвищення якості навчання, формування професійних навичок та надання доступу до нових можливостей
Київ,
Urban Space 500
Київ, вул. Жилянська, 48/50а
Програма
09:30 – 10:00
09:30 – 10:00
Реєстрація
10:00 – 11:00
10:00 – 11:00
Креатив. Як не боятись ідей
Поговоримо про рівні й стратегії генерування ідей, з чого почати і як стимулювати процес, як продуктивно працювати в групі, а потім — як ідеї найкраще презентувати та доносити.
11:00 – 11:30
11:00 – 11:30
Запитання та відповіді
Спікерка
Надія Рокитянська
Head of creative комунікаційної групи plusone
Понад 6 років працює з візуальними комунікаціями, культурними та social impact проєктами. Спеціалізується на комплексних креативних кампаніях. Серед улюблених клієнтів Promprylad.Renovation, International Committee of the Red Cross, BookForum, Український кризовий медіа центр та Український культурний фонд.
  • для соціальних інноваторів;
  • соціальних проєктів;
  • соціальних підприємств;
  • громадських організацій;
  • благодійних організацій та фондів;
  • тих, хто хоче робити щось хороше у третьому секторі.
Для кого лекторій?
Участь безкоштовна. Але для того, щоб потрапити на подію потрібно зареєструватися та отримати підтвердження від організаторів.
Реєстрація
Заповніть заявку максимально щиро та детально щоб організатори запросили вас до участі.
E-mail
Ім'я та прізвище
З якої ви організації?
Вкажіть назву неприбуткової організації, соціального проєкту чи ініціативи яку представляєте.
Номер телефону
Навіщо це вам?
Опишіть свою мотивацію, чому саме ваша організація повинна відвідати подію і де ви збираєтесь використати отримані знання.
Звідки ви дізналися про подію?
Ця інформація дозволить нам інформувати вас через зручні канали, не турбуючи там де не треба :)
Натискаючи на цю кнопку ви даєте згоду на обробку персональних даних
#ЩедрийВівтороквсеукраїнський день добрих справ у рамках глобального руху Giving Tuesday.
Щороку в понад 150 країнах світу мільйони людей у вівторок, після Дня подяки, влаштовують акції на користь благодійних організацій, розповідають про це в соціальних мережах і закликають робити добрі справи.

Pro Bono Club Ukraine вже вдруге долучається до Щедрого Вівторка. Цього року ми організовуємо дві події. Одна з них — Креативний сніданок у партнерстві з комунікаційною групою PlusOne. Надія Рокитянська безкоштовно проведе лекцію та поспілкується з громадськими організаціями про креатив в комунікаціях, щоб посприяти соціальним змінам в Україні.
Організатори
Платформа змістовних партнерств бізнесу
з громадським сектором. Поєднує експертність бізнесу з потребами громадського сектору у форматі інтелектуального волонтерства.
Комунікаційна агенція з головною спеціалізацією у social impact комунікаціях. Агенція розробляє та реалізує стратегічні та креативні рішення для проектів, які змінюють поведінку аудиторії.
Приймає
Це перший громадський ресторан у Києві. Заклад запустили за принципом соціального підприємництва: 500 містян вклали гроші у проект, щоб розвивати його за прикладом івано-франківського Urban Space 100. 80% прибутку ресторан виділятиме на підтримку міських ініціатив.