учасники pro bono club ukraine
Станиця Львів Пласту
Національна скаутська організація України
Наставник
Олена Гурська
незалежна фінанансова менеджерка та бухгалтерка
Тип співпраці
Консультації
Наставниця і заступниця голови з фінансових питань «Пласту» працюють разом під час спільних зустрічей.
Інвестовано у проект
2 години
Результат
  • Cкладений графік звітності та заповнені зразки звітів.
  • Планується продовження співпраці.
Місія організації
Сприяти всебічному патріотичному самовихованню української молоді у свідомих, відповідальних та повноцінних громадян місцевої, національної та світової спільнот, і на провідників українського суспільства.
Опис
Досягнення:
  • 2000 членів організації у Львові.
  • Збільшення фінансування з місцевого бюджету вдвічі.

    Є економістка, яка готова вчитися, щоб знати, що коли і куди подавати. Стандартні звіти ми подаємо, але найбільше проблем виникло в січні, коли не знали чи подавати дані в статику, звіт щодо пільг і може ще якісь, про які ми не знаємо.

    Тому потрібен був розроблений графік подачі всієї звітності та заповнений зразок кожного звіту.
Ефективна робота — спільними зусиллями
«Невід'ємним елементом діяльності громадської організації, як і будь-якої іншої юридичної особи, є ведення бухгалтерського обліку і фінансової звітності. Сьогодні ці речі ми здійснюємо власними силами: коштів на залучення бухгалтера немає, оскільки багато ресурсів направлено на реалізацію місії організації. Доволі часто ми відчуваємо брак професійної поради та потребуємо допомогу.

Пані Олена люб'язно погодилась бути нашим наставником та порадником у цьому напрямі. Вже на першій зустрічі, під час знайомства, ми доволі предметно обговорили питання, які нас цікавили. Це, зокрема, квартальна звітність, індексація заробітної плати, облік основних засобів тощо.

Ми вельми вдячні пані Олені за можливість зустрітись. Бухгалтерія потребує точності та обачності, а будь-яка погрішність чи помилка може вилитись в незаплановані витрати часу та ресурсів. А враховуючи постійні зміни законодавства, розуміємо, що будемо ще не одноразово звертатися за професійною консультацією пані Олени.
9 серпня 2018
Блог проекту
Переконані, що спільними зусиллями зможемо ефективно вести бухгалтерський облік і фінансову звітність, а також оптимізувати пов'язані з цим процеси», — розповіла Іванка Герус, заступниця голови з фінансових питань в організації Станиця Львів Пласту.
Олена Гурська, наставниця: «Було приємно познайомитись та дуже рада, що змогла допомогти. Маю думку про те, що здорове суспільство починається з того, що кожен в міру своїх знань та можливостей допомагає неприбутковим громадським організаціям хоч по кілька годин в місяць. Ми повинні не тільки брати, а й зберігати, щоб інші також могли це отримувати, як вважають шведи. Буду рада і надалі співпрацювати».