учасники pro bono club ukraine

Благодійна організація
«100 ВІДСОТКІВ ЖИТТЯ»

Команда отримала допомогу у сфері комунікацій
Фахівець
Микола Кожухаренко
Коуч, організаційний консультант.
Тип співпраці
Консультації
Фахівець проконсультував засновницю організації під час онлайн-зустрічей.
Сфера
Організаційний розвиток
8 h
$110
Фахівець працював над запитом:
протягом
в еквіваленті
Це сума, в яку фахівець оцінює надані послуги.
У команди був запит на проведення стратегічної сесії. В повітрі підвисло питання «що і як нам далі робити», проект рухався значно повільніше ніж міг би. З мого досвіду в таких випадках не варто відразу йти в бій, збирати всіх в кімнаті, зачиняти на день-два щоб отримати список цінностей, міссії і так далі. Зазвичай такі заходи не дуже ефективні, після них з'являється енергія, але через місяць-два все повертається на круги своя. Я прихильник більш системного і глибинного підходу: спочатку 1 на 1 робота з лідером, а вже потім з командою; йти не від інструменту, а від людей і системи. Що справді системі, організації заважає досягти результату? Де її глибинні внітрішні ресурси?

На першій зустрічі ми домовилися з лідером організації піти цим більш довгим шляхом. І не прогадали. За наступні 7 зустрічей нам вдалося закрити запит без стратегічної сессії. Так ми зберегли як мінімум декілька днів часу кожного члена команди на зустрічіі і логістику. Довгий шлях в результаті виявися коротшим: організація стала ресурснішою всередині і ефективнішою ззовні, отримала ясне бачення майбутнього.


Микола Кожухаренко
коуч, організаційний консультант
Після сесій я віднайшла сили та внутрішній ресурс, з'явилося чітке бачення траекторії розвитку й розуміння того, як і навіщо її реалізовувати.

З результатів: навчилася тримати курс, навіть якщо за бортом буря; поєдную опрацьоване під час терапевтичних та коучингових сесій, і як ніколи раніше усвідомлюю важливість особистої внутрішньої гармонії для підтримки останньої в організаційній та управлініській діяльності.

В квітні місяці платформа планувала запуск (першої за два роки) екстенсивної навчальної програми з еко-свідомості тривалістю в півроку, з освітніми подіями в Дніпрі та в Києві. Через коронавірус програму довелося відкласти на невизначений термін, проте вона обов'язково відбудеться, як тільки ситуація в країні повністю стабілізується.

Для кращого розуміння потенційних користувачів, а також розширення діяльності платформи я наразі проходжу стартап пре-акселератор від Української Соціальної Академії, де використовую та вдосконалюю інструменти та стратегії, з якими знайомилася під час коучингових сесій.

Анастасія Кондратьєва
Авторка проекту Terrain vague,
урбан-дизайнерка та дослідниця
Про організацію
Terrain vague — перший освітній проект з урбаністики у Дніпрі, відкритий та безкоштовний для всіх мешканців міста. Він присвячений дослідженню поняття невизначеного простору на пострадянських територіях.

Команда проекту організовує лекції, публічні дискусії, воркшопи та кінопокази від професіоналів з урбанізму, архітектури, дизайну, культурного менеджменту. Наразі створена окрема команда дослідників, які будуть вивчати невизначені місця Дніпра та разом с жителями працювати над їх реактивацією.

Мета:
Створити діалог між містянами та акторами сучасних реформ, дати можливість зрозуміти місто, в якому вони живуть.