учасники pro bono club ukraine

Буковинська агенція регіонального розвитку

Команда отримала допомогу у сфері організаційного розвитку
Фахівець
Микола Кожухаренко
Коуч, організаційний консультант.
Запит організації
Допомогти розробити маркетингову стратегію
Сфера
Організаційний розвиток
$4500
Еквівалент вартості наданих послуг:
Це сума, в яку PBCU оцінили надані послуги.
Після сесій я віднайшла сили та внутрішній ресурс, з'явилося чітке бачення траекторії розвитку й розуміння того, як і навіщо її реалізовувати.

З результатів: навчилася тримати курс, навіть якщо за бортом буря; поєдную опрацьоване під час терапевтичних та коучингових сесій, і як ніколи раніше усвідомлюю важливість особистої внутрішньої гармонії для підтримки останньої в організаційній та управлініській діяльності.

В квітні місяці платформа планувала запуск (першої за два роки) екстенсивної навчальної програми з еко-свідомості тривалістю в півроку, з освітніми подіями в Дніпрі та в Києві. Через коронавірус програму довелося відкласти на невизначений термін, проте вона обов'язково відбудеться, як тільки ситуація в країні повністю стабілізується.

Для кращого розуміння потенційних користувачів, а також розширення діяльності платформи я наразі проходжу стартап пре-акселератор від Української Соціальної Академії, де використовую та вдосконалюю інструменти та стратегії, з якими знайомилася під час коучингових сесій.

Анастасія Кондратьєва
Авторка проекту Terrain vague,
урбан-дизайнерка та дослідниця
Про організацію
Terrain vague — перший освітній проект з урбаністики у Дніпрі, відкритий та безкоштовний для всіх мешканців міста. Він присвячений дослідженню поняття невизначеного простору на пострадянських територіях.

Команда проекту організовує лекції, публічні дискусії, воркшопи та кінопокази від професіоналів з урбанізму, архітектури, дизайну, культурного менеджменту. Наразі створена окрема команда дослідників, які будуть вивчати невизначені місця Дніпра та разом с жителями працювати над їх реактивацією.

Мета:
Створити діалог між містянами та акторами сучасних реформ, дати можливість зрозуміти місто, в якому вони живуть.