учасники pro bono club ukraine

"Клуб Добродіїв"

Музей отримав підтримку у юриспруденції та бухгалтерії.
1. Перевірено діючі КВЕДи для діяльності, отримано рекомендації.
2. Перевірено документообіг.
3. Проаналізовані всі варіанти працевлаштування, отримано рекомендації.
4. Отримано консультацію з процесу закриття ФОП
5. Отримано консультацію з варіантів оформлення оренди на ФОП/фіз.особу.
6. Обговорено всі податково-юридичні питання.
7. Перевірено діяльність на порушення авторських прав. Зроблено роз'яснення щодо захисту прав інтелектуальної власності музею.
15 h
$2090
Компанія
Надали консультації в юридичній сфері та бухгалтерії pro bono
протягом
в еквіваленті
Це сума, в яку фахівець оцінює надані послуги.
Результати
Незалежна українська юридична фірма, що надає повний спектр юридичних послуг.
Анастасія Панчак, юристка «Василь Кісіль і партнери»
Фахівчині
Анна Лисянська, головна бухгалтерка Primax Technology
Анна Лисянська
Головна бухгатлерка IT-Solutions
На мою думку, участь у благодійних проєктах — це найкращий прояв гуманізму нашого часу. І я пишаюсь тим, що змогла допомогти та мої рекомендації принесли користь. Я бажаю Музею та організації Pro Bono стрімкого розвитку та реалізації поставлених цілей.
Олександр Ружицький
Партнер EVERLEGAL
Наша команда задоволена співпрацею з командою Музею в темряві, оскільки ми отримували від них чітко сформульовані запити, оперативні відповіді на запитання, добре розуміння юридичних потреб музею та належний рівень комунікації.

Ми активно підтримуємо проекти pro bono, що позитивно впливають на суспільство. Ми переконані, що будь-який бізнес не буде повноцінним та не матиме сенсу, якщо єдиною його метою буде отримання прибутку. Вважаємо, що у кожної бізнес-спільноти повинна бути певна соціальна місія, яка прямо чи опосередковано позитивно впливає на людей або середовище, у якому ми працюємо чи проживаємо.

Коли ми обираємо проект pro bono, то звертаємо увагу на мету діяльності організації, її проекти, а також на те, чи цінності та погляди людей, які працюють в організації, збігаються з нашими. Ми вважаємо, що проекти pro bono — взаємовигідні, бо інвестуючи власний потенціал, час, знання та досвід, ми знаходимо партнерів, світогляд яких ідентичний нашому.

Pro bono діяльність є проявом соціальної відповідальності та нашим скромним внеском у розвиток громадянського суспільства.
За час існування ми створили якісний продукт, готові рости далі та ставати краще. Але для цього нам було необхідно систематизувати всі процеси, і юридична та податкова консультація нам дуже в цьому допомогла.

Завдяки консультації з компанією Everlegal ми знайшли відповіді на відкриті юридичні питання і тепер можемо спати спокійніше. Хоча частина питань стосувалась більше сфери бухгалтерії, вони також дали і свою оцінку — тож тепер ми маємо погляд з обох сторін.
Аліна Марненко
співзасновниця Музею в темряві "Третя після опівночі"
Про проект
Музей в темряві «Третя після опівночі» — єдиний музей в Україні, в якому всі екскурсії проходять в абсолютній темряві та у супроводі незрячих гідів.

Відвідувачі потрапляють в простір, який реалістично імітує повсякденне життя (вулиця, будинок, природа) зі звуками та запахами, але з однією особливістю — навкруги абсолютна темрява, а, отже, вони не можуть все це бачити. Протягом екскурсії вони спілкуються з незрячим гідом та виконують завдання, які допомагають їм глибше познайомитися з новим для них світом.

Музей вирішує два завдання — розважально-освітню та соціальну. Головна мета проекту — допомогти працевлаштувати незрячих людей та показати відвідувачам що відчувають люди, які не бачать.

Місія:
Завдяки екскурсіям змінити світосприйняття людей і упереджене ставлення до незрячих.

Досягнення:
У березні 2019 року музею виповниться 2 роки. За цей час музей:
  • Відвідало понад 6000 людей.
  • Провів екскурсії для понад 2000 школярів та 200 екскурсій для незрячих.
  • Працевлаштував 6 незрячих гідів.
  • Відкрив 2 виставки мистецтва в повній темряві. Особливо важливими вони стали для незрячих, які змогли дізнатися як виглядають відомі архітектурні будівлі України та світу, картини та бюсти відомих людей.
  • Отримав 211 відгуків на сторінці у Facebook, всі з яких — «відмінно».