учасники pro bono club ukraine

Orphan Education Club

Благодійний фонд отримав pro bono підтримку з розробки методології проведення уроків з профорієнтації
 • Опанували навички володіння тестами профорієнтації та методичні ігри з профорієнтації.
 • Провели презентацію для наставників теми профорієнтації.
 • Розробили анкети за типами інтелекту.
 • Отримали матеріали з навичок вибору професій.
12 h
$400
Фахівчиня
Підтримала фонд з розробкою профорієнтаційної програми pro bono
протягом
в еквіваленті
Це сума, в яку фахівець оцінює надані послуги.
Результати
Психолог-профконсультант.
Спеціалізується на темі профорієнтації підлітків і дорослих, консультує з питань самореалізації через професію та творчість, а також проводить психодіагностичну оцінку в компаніях при відборі кандидатів на роботу.
Ірина Овчаренко
фахівчиня Pro Bono Club Ukraine, психолог-профконсультант
Основним викликом для мене було розробити не просто профорієнтаційну програму, а програму для дітей-сиріт. Акцентом в такій програмі повинна була бути мотиваційна складова, яка у підлітків з дитячих будинків часто в плачевному стані. Важливо було допомогти розгорітися тому внутрішньому вогнику бажання і направити його у вірне річище.

Чим краще ви зможете визначити, що насправді хвилює людей (дітей), з якими ви працюєте, тим краще ви зможете розробити продукт. У Orphan Education Club такого матеріалу було багато, тому ми достатньо легко зрозуміли, в якому напрямі рухатися.

Також була відразу зрозуміла задача на проєкт. Спілкування з фондом було приємним, мене прийняли як члена команди :)

На мій погляд, pro bono — гарний спосіб дати якісну і, в перспективі, масштабну користь тим, про кого піклуються громадські організації. Наприклад, розроблена профорієнтаційна програма і мануали допоможуть наставникам проводити безмежну кількість профорієнтаційних занять: як індивідуальних, так і групових, на ту кількість дітей, на яку буде необхідно.

Думаю, pro bono проекти — це спосіб без фанатизму ділитися тими знаннями, силами та небайдужістю, яка в мене є. І я вдячна за можливість долучитися до справи, яка змінює молоді життя на краще.
Валентина Шатохіна
співзасновниця Orphan Education Club
Ми вважаємо, що співпраця з фахівчинею розширить роботу Фонду в профорієнтації та допоможе підліткам більш ретельно та свідомо підходити до вибору професії.

Адже у стінах інтернатів підлітки навіть не уявляють які є професії, вони не мріють бути кимось, тому що окрім нянь та вихователів нікого не бачили. Завдяки розробленій програмі з профорієнтації ми розширимо їх колообіг щодо професій, допоможемо виявити їх здібності, щоб після інтернату вони зробили правильний вибір щодо професії та свого майбутнього.

Тому ми на 100% задоволені і вдячні Ірині за pro bono співпрацю!
Про фонд
Допомагає розв'язувати проблему соціалізації підлітків-сиріт. Для цього команда фонду співпрацює з інтернатами та проводить для дітей спеціальну навчальну програму.

Крім психологічної реабілітації, в програму входить навчання фінансовій грамотності, правилам побудови стосунків, а також допомога з розкриттям талантів та вибором професії мрії.

Місія:

Всебічно підготувати дитину до самостійного життя після виходу з інтернату.

Мета:
Соціалізувати кожного підлітка з інтернату і працювати з ним доти, доки він не знайде своє місце у житті.

Цінності:

- доброта та любов до дітей;
- віра в їхній потенціал;
- повага та розуміння особливостей кожної дитини;
- інтелектуальна та емоціональна підтримка.
  Досягнення
   Протягом чотирьох років роботи фонду:
   • 600 дітей отримують допомогу від фонду щороку.
   • 80% підлітків-сиріт вступають до профтехучилищ завдяки навчальній програмі фонду. До її запуску до училищ вступав лише 1% дітей.
   • Постійно діють 5 проектів:
    - Education Bus — основна програма фонду, під час якої діти пізнають життя: від загальних понять про власні права та обв'язки, які закріплені у Конституції, до фінансових та побутових навичок.
    - Програма «Наставництво» — це індивідуальна допомога дітям-сиротам та з інтернатів у соціалізації та адаптації до самостійного життя.
    - Back To School — освітньо-розважальна програма для підготовки підлітків до навчального року.
    - Різдвяна програма. Під час неї діти співають колядки та вечеряють разом, а також описують свою мрію, яку протягом року фонд допомагає втілити.
    - Великодня програма — покликана дати дітям традиції та досвід, який потім вони принесуть у свої сім'ї.
   • Налагоджено постійну роботу з 4 інтернатами у Кропивницькій області, проектна робота ведеться з інтернатами у селах та містах по Україні.

   Більше інформації на сайті фонду.