учасники pro bono club ukraine

Національна платформа ключових спільнот

Об'єднанню активістів потрібна підтримка у SMM.
Про проєкт
Національна платформа ключових спільнот — об'єднання лідерів громадських організацій, активістів та активісток. Платформа об'єднує чотири спільноти: ЛГБТ, люди, які живуть із наркозалежністю, колишні ув'язнені та секс-працівники.

Вони об'єдналися для підтримки та підсилення одне одного та ведуть спільні дії , щоб різні люди мали рівні права й можливості у суспільстві. Для цього команда Платформи організовує освітні тренінги для лідерів з усієї України, після яких вони проводять навчання вже у своїх локальних спільнотах.

Завдання:

1. Забезпечити участь спільнот у прийнятті рішень щодо реформи здоров'я, ефективної відповіді на ВІЛ, ТБ та захисту прав.
2. Забезпечити доступ до послуг для уразливих груп, які орієнтовані на потреби спільнот, реалізуються силами спільнот та фінансуються через національний та місцевий бюджет.
3. Проводити спільну адвокаційну діяльність, спрямовану на зменшення стигми, антидискримінаційні зміни в законодавстві та захист прав людини.

Цінності:
 • Повага та рівноправність.
 • Своєчасне та повне інформування.
 • Включення усіх точок зору.
 • Доступність викладеної інформації.
Досягнення
  • 100 годин тренінгів проведено з тем: «Школа бюджетної адвокації програм профілактики ВІЛ- інфекції», «Внутрішня та зовнішня комунікація», «Базові навички вирішення конфліктів та посередництва/медіації», «Ефективна комунікація» та інші.
  • 150 учасників тренінгів з 18 областей України.
  • 66 постійних учасників Платформи — активістів з ключових спільнот, які об'єднали зусилля та займаються спільною адвокаційною діяльністю.
  • 13 медіаторів підготовано для вирішення конфліктів всередині спільнот.
  • 4 Форуми для координації дій спільнот та розробки спільних планів.
  Сайт та Facebook-сторінка об'єднання.
   Завдання:
   Проконсультувати з питань ведення сторінки у Facebook:
   - проаналізувати поточну ситуацію з веденням сторінки;
   - визначити та сформувати опис цільових аудиторій;
   - сформувати ключові меседжі комунікації;
   - визначити формати взаємодії з аудиторіями.
   Тривалість:
   1 місяць
   Опис необхідної pro bono підтримки
   Сфера:
   SMM
   Ми проводимо тренінги та сприяємо об'єднанню активістів, допомагаємо їм розумітися на питаннях стратегічного планування, розуміти нову систему відносин в системі охорони здоров'я населення. Але для того, щоб залучати людей, потрібно, щоб вони ефективно дізнавались про діяльність Платформи та можливості для них, які ми можемо надати.

   Для цього ми створювали відео про організацію, що дещо збільшило кількість підписників і активність. Також намагались самостійно проаналізувати потреби аудиторії, але виявилось складно підібрати теми для комунікації, оскільки аудиторія дуже різна.

   Зараз нам необхідно зробити сторінку цікавою та привабливою для цільової аудиторії, бо Facebook — наш основний канал комунікації з нею.
   Олександра Голубова
   Технічна секретарка НПКС
   Маєте потрібні професійні навички?
   Заповніть цю форму та
   надайте необхідну pro bono підтримку
   Як вас звати?
   Вкажіть, будь ласка, ім`я та прізвище
   E-mail
   Контактний номер телефону
   Як ви хочете долучитись?
   Ви готові
   Ваша компанія
   Пропустіть це поле, якщо хочете долучитися як незалежний експерт
   Ваша посада
   Для незалежних фахівців потрібно вказати професію
   Опишіть свій професійний досвід
   Коротко вкажіть ваш досвід в форматі: Позиція - Компанія- Тривалість - Основні досягнення. Або надішліть посилання на ваш профіль в LinkedIn
   Чому ви хочете допомогти?
   Звідки ви дізналися про можливості співпраці Pro Bono?
   Обробка та використання даних
   Даю згоду на обробку та використання моїх персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних», зокрема, але не виключно, для цілей ведення бази персональних даних, а також даю згоду на передачу моїх персональних даних, зазначених в моїй формі - заявці на підтримку Pro Bono, партнерам ГО Pro Bono Club Ukraine з метою інформування мене за допомогою електронних листів.
   Натискаючи цю кнопку, ви даєте згоду на обробку персональної інформації.