учасники pro bono club ukraine
MakeMeBetter
Програма професійного наставництва для тих,
хто хоче стати краще
Детальний опис програми
Ми підбираємо наставників індивідуально під кожного учасника на основі сфери діяльності, конкретних очікувань і побажань. Робота в проекті побудована на основі плану персонального розвитку, в якому учасник разом із наставником визначає професійну мету, навички, ресурси та дії, що необхідні для досягнення мети, а також регулярно фіксує прогрес у власному розвитку.

Зустрічі з наставником відбуваються один раз на два тижні онлайн або персонально. На зустрічах наставник відповідає на питання учасника щодо професії, ресурсів для розвитку, необхідних кроків для досягнення мети, а також контролює та фіксує прогрес учасника.

Ми знаходимо наставників тим, хто починає кар'єру в новій сфері, чи змінює професію.Та одночасно, формуємо класну спільноту наставників, які готові інвестувати свій час та енергію, ділитися своїми знаннями й таємницями професії. Це люди, які вкладають свій досвід у розвиток молодих спеціалістів.
Місія програми
Розвивати компетентних професіоналів, які люблять те, що роблять, і досягають поставлених професійних цілей.
Досягнення програми
 • 3 роки існування;
 • 250 учасників завершили програму наставництва;
 • 210 наставників у нашій мережі;
 • спеціальний проект наставництва для Університету КРОК;
 • спеціальний проект наставництва для НаУКМА;
 • набір наставників для ІТ-академії для дітей сиріт Hebron;
 • організація наставництва для міжнародної платформи жіночого розвитку WoWoman;
 • самотужки оновлений сайт.
cтворенні автоматизованої платформи (сайту)
Допомога наставника потрібна в
На сьогодні
 • Програма є соціальною. Наставники беруть участь на волонтерських засадах, та вкладають свій досвід у розвиток молодих спеціалістів задля загального розвитку сфери. Учасники роблять внески, якщо вважають потрібним, у довільному розмірі, проте адміністрування усіх процесів займає багато часу та ресурсів команди.

 • Усі процеси, комунікація, листування на всіх стадіях програми здійснюються вручну, координатором програми. Ми хочемо максимально автоматизувати цей процес (надсилання листа-підтвердження реєстрації, лист-знайомство з наставником, форма зворотного зв'язку на різних етапах процесу тощо), для того, щоб зосередитися на масштабуванні програми на інші сфери та міста.

 • З допомогою бізнес-аналітика створена діаграма процесу, "Happy path" для учасника і наставника, прописані дії в разі відхилення користувачів від "Happy path", прописано усі статуси користувачів, трігери і промальовано інтерактивний мокап сайту з більшістю сторінок і текстів у ninjamock.
Бажаний результат
Робоча та зручна онлайн-платформа з можливістю реєстрації профілю користувача та його участі у процесі наставництва з мінімальним втручанням модератора.
Часом мені важко в це повірити, але MakeMeBetter став поштовхом для посилення взаємодопомоги і відкритості серед професійної спільноти нашої країни. Це наш найбільший привід для гордості.

Сьогодні перед нами вже не стоїть питання, чи продовжувати роботу над проектом, чи вистачить в нас часу і наснаги. Навпаки, ми розуміємо, що повинні розвиватись ще швидше: надати можливість професійного зростання всім, хто цього потребує; залучити тих, хто може стати опорою для розвитку інших; зробити цей досвід
простішим, цікавішим та ефективнішим. Саме у це наша команда інвестуватиме максимальні зусилля у 2018 році і нам справді необхідна підтримка у цьому.
Анна Мазур
Авторка та співзасновниця MakeMeBetter
Маєте потрібну експертизу?
Заповніть цю форму та станьте наставником для проекту
Як вас звати?
Вкажіть, будь ласка, імя та прізвище
E-mail
Контактний номер телефону
Як ви хочете долучитись?
Ваша компанія?
Вкажіть в якій компанії ви працюєте, чи яку представляєте, або пропустіть цей пункт, якщо працюєте самостійно
Посилання на сайт
Додайте посилання на сайт компанії, чи своє портфоліо
Сфера діяльності?
ІТ, реклама, дизайн, тощо.
Ваша посада?
В чому ваша експертність?
Розкажіть, будь ласка, чим саме ви чи ваша компанія можете допомагати і які у вас вже досягнення в цій сфері?
Як часто ви хочете долучатись?
Чому ви хочете допомогти pro bono?
Обробка та використання даних
Натискаючи на цю галочку ви надаєте згоду на зберігання, опрацювання та використання персональних даних, наданих у цій формі.
Кейси інших проектів та організацій