учасники pro bono club ukraine
Любов, яка лікує
Центр денного догляду для молоді з інвалідністю, що дає можливість соціальної адаптації методом навчання різним активностям
Відкритий кейс
Кейс в роботі з наставником
Наставник
Артем Раков
Strategy & Operational development manager at Syngenta
Тип співпраці
Консультації
Наставник та засновниця центру працюють у форматі онлайн-зустрічей раз на два тижні
Тривалість співпраці
24 квітня
Відбулась перша зустріч з наставником
Місія
Надавати можливість молоді з вадами фізичного та інтелектуального розвитку розвинути їхні здібності, набути побутових і соціальних навичок для максимальної інтеграції у життя суспільства, практикувати прогресивні методи навчання, фізичної, психологічної та соціальної реабілітації.
Досягнення центру
  • Просторе приміщення в безкоштовній оренді.
  • Кухня, обладнана необхідною технікою.
  • Дружня команда для роботи центру: 4 людини, захоплені своєю справою.
На сьогодні
Разом з першим наставником, Артемом, ми розробили стратегію розвитку всього Центру. Ми працюємо над створенням соціального підприємства при Центрі, де підопічні зможуть не лише соціалізуватись, але й працевлаштуватися та реалізувати свій потенціал. Зараз ми на етапі визначення яку саме діяльність опанують люди з інвалідністю, які відвідують наш центр. Це дуже важливий момент. Ми обираємо між чаєм, милом, дерев'яними виробами, гранолою. Аби бути більш впевненими в тому, що не помиляємось, проводимо опитування у Facebook.

Обравши свій продукт, нам потрібно буде його «запакувати», тому ми шукаємо маркетолога чи експерта з комунікацій. Поки що створили Facebook- та Instagram-сторінки, але самостійно не можемо забезпечити якісний контент. Розвиваючи соціальне підприємництво, нам потрібні користувачі цієї послуги. Без зацікавленої аудиторії та якісного контенту наша робота марна. Для проведення занять в денному центрі ми маємо потребу в залученні нових волонтерів, коштів, спонсорів, ідей, проектів тощо. Якщо не інформувати про це, наша робота швидко згасне, бо не матиме необхідних ресурсів для свого існування.
Бажаний результат
Розуміння того, як вести сторінки в Facebook та Instagram, збільшувати кількість аквтивних підписників, продавати виготовлений нами продукт, що буде популяризувати ідею інклюзивності.
Людям з інвалідністю, недостатньо відвідувати центр заради розвиваючих чи творчих занять. Вони, попри всі свої вади, мають бажання робити свій вклад в розвиток громади та суспільства в цілому!
Ми хочемо налагодити виробництво продукту який користуватиметься попитом у оточуючих людей а процес виробництва буде цікавим для всіх підопічних.
Ми хочемо привернути цим продуктом увагу до відсутності можливості реалізувати свої здібності людям з інвалідністю в Україні.
Валерія Мартинюк
Засновниця Центру

Блог проекту

Визначилися з напрямом соцпідриємства: будемо готувати гранолу!
«Ми, Центр денного догляду для молоді з інвалідністю, загорілися ідеєю соціального підприємництва. Розуміємо що потрібно робити, але не маємо для цього потрібних навичок. Тому ми звернулися до Pro Bono Club за допомогою.

Знайомства з нашим наставником Артемом ми чекали довго і трепетно. Попри всі страхи та відсутність досвіду у такому спілкуванні, наші перші та наступні зустрічі були комфортними і легкими.

З наставником ми обговорювали питання соціалізації людей з інвалідністю, а також вивчали різні варіанти розвитку соціального підприємництва, які можуть вирішити проблему працевлаштування людей з інвалідністю. Проводили різноманітні опитування, щоб краще зрозуміти як ми можемо допомогти молоді з інвалідністю.

Разом з Артемом ми розробили стратегію розвитку. За нею ми можемо оцінити на якому етапі роботи зараз знаходимося, наскільки просунулися за останній місяць чи тиждень.
27 вересня 2018
«Чудово працювати з нашим наставником тому, що він завжди скеровує нас на правильний напрям.
Не відволікатися! Не розпорошуватися! Йти до мети маленькими, але продуктивними кроками!
»

— розповідає засновниця центру Валерія Мартинюк
За час спільної роботи ми змогли:

  • Визначитися зі сферою діяльності соціального підприємства для працевлаштування молоді з інвалідністю — виготовлення граноли.

  • Виокремити для себе чіткі цілі та пріоритети у виробництві продукції.

  • Створити і продегустувати свій унікальний продукт — гранолу.

  • Підготуватися до початку виготовлення молодими людьми з інвалідністю смачної натуральної продукції
У нас Артемом ще багато роботи, але цим пройденим етапом пишаємося!».
Маєте потрібні професійні навички?
Заповніть цю форму та станьте наставником для проекту
Як вас звати?
Вкажіть, будь ласка, імя та прізвище
E-mail
Контактний номер телефону
Як ви хочете долучитись?
Ваша компанія?
Вкажіть в якій компанії ви працюєте, чи яку представляєте, або пропустіть цей пункт, якщо працюєте самостійно
Посилання на сайт
Додайте посилання на сайт компанії, чи своє портфоліо
Сфера діяльності?
ІТ, реклама, дизайн, тощо.
Ваша посада?
В чому ваша експертність?
Розкажіть, будь ласка, чим саме ви чи ваша компанія можете допомагати і які у вас вже досягнення в цій сфері?
Як часто ви хочете долучатись?
Чому ви хочете допомогти pro bono?
Обробка та використання даних
Натискаючи на цю галочку ви надаєте згоду на зберігання, опрацювання та використання персональних даних, наданих у цій формі.