учасники pro bono club ukraine
«Любов, яка лікує»
Центр денного догляду для молоді з інвалідністю, що дає можливість соціальної адаптації методом навчання різним активностям
Наставник
Артем Раков
Strategy & Operational development manager в Syngenta
Тип співпраці
Консультації
З наставником працює керівниця центру
у форматі регулярних он-лайн зустрічей.
Тривалість співпраці
9 березня
Відбулась перша зустріч з наставником.
Місія центру
Надавати можливість молоді з вадами фізичного та інтелектуального розвитку розвинути їх здібності, набути побутових і соціальних навичок для максимальної інтеграції у життя суспільства, практикувати прогресивні методи навчання, фізичної, психологічної та соціальної реабілітації.
Досягнення центру
  • Просторе приміщення в безкоштовній оренді.
  • Кухня, обладнана необхідною технікою.
  • Дружня команда для роботи центру: 4 людини, захоплені своєю справою.
На сьогодні
Разом з першим наставником, Артемом, ми розробили стратегію розвитку всього Центру. Ми працюємо над створенням соціального підприємства при Центрі, де підопічні зможуть не лише соціалізуватись, але й працевлаштуватись та реалізувати свій потенціал. Зараз ми знаходимось на етапі визначення яку саме діяльність опанують люди з інвалідністю які відвідують наш центр. Це дуже важливий момент. Ми вибираємо між чаєм, милом, дерев'яними виробами, гранолою. Аби бути більш впевненими в тому що не помиляємось робимо опитування у Facebook.

Обравши свій продукт нам потрібно буде його «запакувати», тому ми шукаємо маркетолога чи експерта з комунікацій. Поки що створили Facebook та Instagram сторінки, але самостійно не можемо забезпечити якісний контент. Розвиваючи соціальне підприємництво нам потрібні користувачі цієї послуги. Без аудиторії якій це цікаво та якісного контенту наша робота марна. Проводячи заняття в денному центрі ми маємо потребу в залученні нових волонтерів, коштів, спонсорів, ідей, проектів... Не інформуючи про це наша робота швидко згасне не маючи необхідних ресурсів для свого існування.
Бажаний результат
Розуміння того, як вести сторінки в Facebook та Instagram, збільшувати кількість аквтивних підписників, продавати продукт, що ми будемо виготовляти і популяризувати ідею інклюзивності через це.
Людям з інвалідністю, недостатньо відвідувати центр заради розвиваючих чи творчих занять. Вони, попри всі свої вади, мають бажання робити свій вклад в розвиток громади та суспільства в цілому!
Ми хочемо налагодити виробництво продукту який користуватиметься попитом у оточуючих людей а процес виробництва буде цікавим для всіх підопічних.
Ми хочемо привернути цим продуктом увагу до відсутності можливості реалізувати свої здібності людям з інвалідністю в Україні.
Валерія Мартинюк
Засновниця Центру
Маєте потрібну експертизу?
Заповніть цю форму та станьте наставником для проекту
Як вас звати?
Вкажіть, будь ласка, імя та прізвище
Як ви хочете долучитись?
Як часто ви хочете долучатись?
E-mail
Контактний номер телефону
Ваша компанія
Ваша посада
В чому ваша експертиза?
Розкажіть, будь ласка, в якій сфері ви можете допомагати, з чим можете допомогти і які у вас вже досягнення в цій сфері?
Чому ви хочете допомогти?
Натискаючи цю кнопку, ви даєте згоду на обробку персональної інформації.