Як лобіювати в Україні

Воркшоп з громадського лобіювання та адвокації від бельгійської організації The Good Lobby
11 ЛИПНЯ
КИЇВ
350 ГРН
Познайомимося з українським та іноземним досвідом успішного лобіювання. Команда The Good Lobby надасть практичні інструменти для лобіювання суспільних інтересів. Їх можна буде застосувати одразу під час воркшопу. Адже подія об'єднає активістів, громадський сектор та юридичні компанії.
Програма
Андреа Бокуні
Керівник напряму партнерств та освіти в The Good Lobby.

Андреа розпочав свою кар'єру в Брюсселі в якості помічника в Європейському Парламенті і протягом останніх чотирьох років працював радником кількох провідних консалтингових компаній з європейських питань, розвиваючи агропродовольчу сферу. Він також працював у Європейській Комісії як зовнішній консультант Генерального директорату з питань охорони здоров'я та безпеки харчових продуктів. Протягом останніх двох років Андреа розробляє семінари та будує співпрацю з ключовими гравцями громадянського суспільства як керівник відділу партнерств та освіти. Він тренував сотні людей, які прийшли з різних сфер, щоб стати лобістами громадських інтересів, поширюючи ідею The Good Lobby про те, що кожен може і повинен лобіювати спільне благо.
Олеся Холопік
Заступниця директора Центру демократії та верховенства права (ЦЕДЕМ), координаторка Кампанії «За безпечні дороги».

З 2016 року координує адвокаційну Кампанію «За безпечні дороги», яку ініціював ЦЕДЕМ спільно з партнерами з метою зменшити смертність та травматизм на дорогах України. В рамках Кампанії працює над питаннями зменшення швидкості автомобільного руху; збільшення користування ременями безпеки та безпечного перевезення дітей; зменшення неуважного водіння, зокрема відволікання на засоби зв'язку. Займається адвокацією законопроекту, який передбачає збільшення відповідальності за непристебнутий ремінь безпеки. Ціль законопроекту — збільшити
рівень користування пасками безпеки та змінити поведінку водіїв та пасажирів.

Має близько 9 років практичного досвіду в проектному менеджменті та роботи з командами.
Після кількарічної юридичної практики в корпорації Samsung Electronics, перейшла працювати в громадський сектор, приєднавшись до команди ЦЕДЕМ.

У 2018 році отримала нагороду Top 30 Under 30 від редакції газети Kyiv Post.

Чинний член Асоціації правників України. Здобула дві вищі освіти: Академія адвокатури України (магістр права), Київський національний економічний університет ім. Вадима Гетьмана (магістр з міжнародної економіки).
Юлія Солоха
Одна із провідних фахівців у сфері адвокації в Україні. Юлія має 8 років успішного практичного досвіду з побудови та проведення адвокаційних кампаній з питань захисту громадського здоров'я, захисту прав споживачів. Вона має 10-річний досвід роботи з політиками та урядовцями.

Разом з командою Юлія Солоха провела понад 8 результативних адвокаційних кампаній на національному рівні, що мали позитивний вплив на українське суспільство у різних сферах.

Юлія є громадською діячкою, експерткою з питань захисту громадського здоров'я та експерткою
Реанімаційного Пакету Реформ, а також директоркою ГО «Центр адвокації громадського здоров'я».

Маючи практичний досвід з побудови комплексних адвокаційних проектів та лобіювання, стратегічного планування й проектного менеджменту, а також багаторічний досвід у сфері PR та комунікацій, Юлія Солоха проводить тренінги для громадських активістів у різних областях України, а також викладає на навчальних платформах «Prometheus» та Відкритий Університет Майдану (ВУМ).
13:30 - 14:00
13:30 - 14:00
Реєстрація
кава та знайомство
14:00 - 15:00
14:00 - 15:00
Як працює лобіювання в Україні та на заході?
панельна дискусія
Чому в нас немає механізму регулювання лобіювання? Як захистити наші інтереси та вплинути на законодавців за таких обставин? Яке визначення «правильного» лобіювання в розвинених країнах?
15:00 - 15:25
15:00 - 15:25
Адвокаційна кампанія «Заборона реклами пива у медіа»
Презентація кейсу
Спікерка: Юлія Солоха, проект «Громадська синергія» МФ «Відродження».
15:25 - 15:45
15:25 - 15:45
Адвокаційна кампанія
«За безпечні дороги»
презентація кейсу
Спікерка: Олеся Холопік
Заступниця директора Центру демократії та верховенства права (ЦЕДЕМ), координаторка Кампанії «За безпечні дороги».
15:45 - 16:15
15:45 - 16:15
Перева на каву
16:15 - 18:15
16:15 - 18:15
Лобіювання та адвокація громадян
воркшоп (англійською мовою)
Спікер: Андреа Бокуні
Керівник напряму партнерств та освіти в The Good Lobby.

Відкрийте для себе «Інструментарій для лобіювання», інноваційний та простий у використанні посібник для лобіювання. Якщо ви є активістом, професіоналом або просто зацікавлені, цей воркшоп надасть вам унікальну можливість дізнатися, як лобіювати. Надасть ефективні засоби адвокації, щоб вивести зміни у суспільстві на новий рівень.
18:15 - 18:30
18:15 - 18:30
Запитання та відповіді
18:30 - 19:30
18:30 - 19:30
Нетворкінг
Форма реєстрації
Ми підтвердимо участь 60 найвмотивованішим кандидатам. Заповніть всі поля максимально детально та щиро, щоб збільшити свої шанси долучитися.
E-mail
Ваше ім'я та прізвище
Номер телефону
З якої ви організації/компанії/ВНЗ?
Ваша посада?
Ваші очікування?
Що вам цікаво дізнатися? На які запитання ви хочете отримати відповіді? З чим хочете піти після події?
Ваша мотивація
Розкажіть, чому саме ви повинні взяти участь у воркшопі? Де ви будете використовувати отриманні знання та навички? Навіщо вам потрібно долучитися?
Звідки ви дізналися про воркшоп?
Наприклад: реклама у Фейсбук, анонс у інтернет-журналі «Назва» тощо.
Ви знаєте англійську?
Лекції будуть українською, але сам воркшоп буде англійською
Спікери панельної дискусії
«Як працює лобіювання в Україні та на заході?»
Світлана Михайловська
Заступниця директора з представництва інтересів компаній-членів Європейської Бізнес Асоціації
Світлана в Асоціації працює з 2005 року. Закінчила Національний університет імені Тараса Шевченка, Інститут міжнародних відносин за спеціальністю "Міжнародна економіка". Має ступінь МВА, Київської школи економіки.
Денис Базілевич
Радник, консультант і тренер з
питань лобіювання та адвокації низки комерційних та некомерційних організацій, а також програм міжнародної
технічної допомоги. Експерт Німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ).
Олена Прокопенко
Радниця Міністра фінансів, радниця з питань розвитку Посольства Королівства Данія
Фахівчиня у галузі міжнародних відносин та адвокації. Донедавна очолювала напрямок міжнародних відносин Реанімаційного Пакету Реформ. Працювала національним консультантом з адвокації Програми розвитку ООН в Україні.
Засновник та партнер юридичної фірми Danevych.Law
Адвокат, експерт у сфері охорони здоров'я, співголова комітету з питань охорони здоров'я Американської торговельної палати в Україні.
Модераторка
Анастасія Козловцева
Керівниця департаменту міжнародних зв'язків Transparency International Ukraine
У 2013-2016 Анастасія координувала проекти, пов'язані з відкритим та належним урядування. Тепер відповідає за зв'язки з донорами, координацію міжнародних відносин та співпрацю з бізнес-спільнотою.
Для кого воркшоп?
Для правозахисників
Для неприбуткових організацій
Для активістів
Юридичні компанії, незалежні юристи та адвокати
Громадські, благодійні та соціальні ініціативи
Усіх, кого цікавить тема лобізму, адвокації та взаємодії юридичних компаній з громадським сектором
Воркшоп проводять
The Good Lobby (TGL) це громадський стартап, що діє по всій Європі та за її межами. TGL прагне надавати голос недостатньо представленим громадським інтересам і залучати більше громадян до процесу творення державної політики. Це перша організація, що займається популяризацією демократії участі, що існують як на національному, так і на рівні ЄС.
Платформа змістовних партнерств бізнесу з громадським сектором. PBCU поєднує експертність бізнесу з потребами неприбуткових організацій у форматі консультацій, подій та спільних проектів.
Міжнародна спільнота засновників, майбутніх засновників і ключових людей в стартап-командах, включаючи фрілансерів та інших творців, які будують продуктові компанії для розв'язання глобальних проблем.
Ця подія вже відбулася
Залишіть свою пошту
щоб не пропустити наступні події