pro bono історії

Pro Bono Club Ukraine
став частиною
Global Pro Bono Network

Global Pro Bono Network — всесвітня мережа організацій, які координують pro bono діяльність: а саме зв'язують тих, хто готовий допомогти своїми знаннями, з представниками громадського сектору, які потребують професійної допомоги.

Ці організації не тільки виступають як «посередники», але й розвивають культуру pro bono у своїх регіонах.
Мережу Global Pro Bono Network заснували BMW Foundation і Taproot Foundation у 2013 році. Зараз це 46 організацій з таких країн як США, Канада, Великобританія, Німеччина, Іспанія, Франція, Японія, Китай, Австралія та багато інших.
Тепер Україна, яку представив Pro Bono Club Ukraine, також серед країн-учасниць.
Задача Global Pro Bono Network — сприяння міжкультурному обміну досвідом. Для цього щороку проходить Global Pro Bono Summit де збираються всі, залучені у pro bono діяльність: учасники pro bono мережі, представники компаній, фондів, стартапів, а також окремі спеціалісти. Вони обговорюють можливі шляхи та ідеї розвитку pro bono, ставлять нові цілі, а також виявляють бар'єри або «білі плями» на ринку і в галузях.

Такі зустрічі проходять у різних містах, регіонах та країнах. Восени Pro Bono Club Ukraine візьме участь у Третьому Європейському Pro Bono cаміті, що проходитиме у Мадриді.

Ще один щорічний захід — Global Pro Bono Week. Це тиждень, коли тисячі людей стають волонтерами та інвестують свої знання з маркетингу, PR, фінансів, дизайну, юриспруденції, аудиту, стратегічного розвитку, IT, HR та інших сфер для підтримки неприбуткових організацій.

22-28 жовтня Pro Bono Club Ukraine долучиться до всесвітньої ініціативи та вперше проведе Pro Bono Week в Україні.

Детальніше про Global Pro Bono Network та її діяльність можна дізнатися на сайті. Тут також є інтерактивна карта, де позначені та описані всі організації-учасники, включно з Pro Bono Club Ukraine.