PRo Bono послуга
Консультація
з UX/UI/веб-дизайну
Візьміть участь у конкурсі на отримання консультації pro bono
Pro bono послуга — це професійна консультація чи послуга, яку бізнес пропонує громадському сектору. Організація чи фонд може отримати цю послугу безкоштовно за рахунок того, що це інвестиція компанії (але не в традиційному фінансовому форматі, а у форматі інтелектуального волонтерства)
Організація може отримати одну з послуг:
Співпраця у якості арт-директору проєкту, надання безкоштовних консультацій з UI/UX/веб-дизайну (до 10 годин)
Допомога в формуванні дизайн-команди та налагодження дизайн-процесів у команді (до 20 годин)
Розробка дизайн-стратегії та UI/UX/web дизайн-продукту (до 30 годин)
Внесення правок у вже готовий дизайн-проєкт (до 15 годин)
Хто проведе консультацію?
Анна Лісняк
Засновниця агенції з дизайн-менеджементу
Manage Your Design
Анна має 14 років практичного досвіду в UI/UX дизайні та понад 8 років досвіду у керуванні дизайн-командами на посадах арт-директора та креативного директора міжнародних компаній.
Крім того, у Анни 6 років досвіду у керуванні стратегією продукту та маркетингу.

До заснування своєї компанії, п'ять років керувала міжнародною агенцією з веб-дизайну у ролі операційного директора. За цей час налагодила внутрішні процеси, зібрала сильну команду та вивела агенцію зі збитків у стабільний прибуток.
Молода консалтингова агенція з дизайн-менеджменту, яка надає послуги віддаленого арт-директингу, формування UI/UX команд та налагодження дизайн-процесів у UI/UX командах.

Наша мета – підняти рівень веб-дизайну в Україні через покращення роботи кожної дизайн-команди, що потребує цього. Ми віримо у те, що високий рівень арт-директингу та налагоджені дизайн-процеси можуть отримати абсолютно усі дизайн-команди. Навіть якщо в них немає ресурсів взяти досвідченого арт-директора до себе в штат.
Халепа...
Реєстрація на послугу завершилася, але ви завжди можете підписатися на розсилку з наступними можливостями