учасники pro bono club ukraine
#FINDWAY
Проект збирає туристичні місця України на одній платформі
Місія проекту
Збільшити обізнаність про Україну як про туристичний центр Східної Європи.
Опис проекту
Мета проекту #FINDWAY — створити сайт з базою всіх туристичних місць і маршрутів України. База буде зібрана на одному сайті та доступна трьома мовами: українською, російською та англійською.

На сайті буде систематизовані всі цікаві місця України за регіонами та категоріями, такими як релігійні місця, музеї, природні об'єкти та інші. Також там будуть зібрані та створені маршрути для пішохідних, вело-, авто- та інших туристичних напрямків. Все це буде доповнено інформаційними та фотоматеріалами.

Така всеосяжна інформація спростить пошук та планування подорожей Україною та дозволить навіть іноземцям з легкістю влаштовувати незабутні подорожі нашою дивовижною країною.
Досягнення проекту
  • Команда власними силами створила багатофункціональний веб-сайт. Він постійно оновлюється, підтримується та вдосконалюється. Наразі на сайті окрім різних матеріалів близько 300 туристичних об'єктів і ця цифра росте.

  • Три роки поспіль команда організовувала найбільший безкоштовний туристичний фестиваль в Україні — #NametFEST. Загалом він зібрав близько 10 000 людей.

  • Команда проекту постійно влаштувує безкоштовні подорожі Україною.

  • З осені цього року проект залучив 27 волонтерів з різних регіонів країни. Вони готують описи інформації про об'єкти та їх переклад на англійську мову.

  • Також є сторінки у соцмережах. На Facebook зараз 1200 підписників, на YouTube — більше 1000, є Instagram з більш ніж 8000 підписників, нещодавно запустили канал у Telegram.
Допомога професіонала потрібна в
створенні маркетингової стратегії
На сьогодні
Команда проекту не знає як розвивати сторінки у соцмережах та збільшувати спільноту. Наприклад, на останньому заході туристичного фестивалю було близько 4 тисяч людей, але тисячу підписників сторінки у Facebook вдалося набрати тільки нещодавно.
Бажаний результат
Розуміння маркетингової стратегії — необхідні кроки для успішного розвитку і популяризації проекту взагалі і у соціальних мережах.
"Важливо не тільки те, що ми вкладаємо купу сил на реалізацію проекту та генерацію гарного медіаматеріалу. Ми усвідомлюємо, що без сильної медійної підтримки всі наші старання можуть бути марними. Громадяни нашої країни будуть і надалі думати, що в Україні нема що подивитися і куди поїхати, хоча насправді зовсім поруч можуть бути неймовірні місця, які так і залишаться невідомими"
Микола Нестеренко
Засновник та керівник проекту #FINDWAY
Маєте потрібні професійні навички?
Заповніть цю форму та станьте наставником для проекту
Як вас звати?
Вкажіть, будь ласка, ім`я та прізвище
Як ви хочете долучитись?
Як часто ви хочете долучатись?
E-mail
Контактний номер телефону
Ваша компанія
Ваша посада
В чому ваша експертиза?
Розкажіть, будь ласка, в якій сфері ви можете допомагати, з чим можете допомогти і які у вас вже досягнення в цій сфері?
Чому ви хочете допомогти?
Натискаючи цю кнопку, ви даєте згоду на обробку персональної інформації.