Онлайн ⚈ 4-те серпня (вівторок) 15:00-16:00

Вебінар
«Краудфандинг: як це працює?»


Зі світу по нитці — так можна назбирати на реалізацію проекту. Натякаємо на краудфандинг. Це один із способів отримати фінансування, щоб втілити в життя омріяну суспільно важливу ідею. Ми багато чули про успішні приклади краудфандингу. Але як це працює насправді?

Поговоримо про це на онлайн-зустрічі зі Світланою Колодій, експерткою з краудфандингу та фандрейзингу. Запрошуємо до участі представників громадських організацій та соціальних підприємств.
Про вебінар
У програмі:
Як залучати спільноту та ресурси до своїх проектів за допомогою краудфандингу?
Як аналізувати свої можливості для проведення успішної кампанії?
Як скласти заявку?
Які є успішні і неуспішні історії проектів?
Які проекти слід запускати на Спільнокошті, а які - на Kickstarter або IndieGoGo?
Питання-відповіді
Проводить
Світлана Колодій
координаторка ініціативи «Вліпи за себе» громадської організації Global Office, експертка з краудфандингу та фандрейзингу, співзасновниця громадського ресторану Urban Space 500, екс-координаторка краудфандингової платформи Спільнокошт.
Реєстрація на цю подію завершена.

Проте ви можете підписатись на наші новини у Facebook, чи залишити свій e-mail нижче.

Також, якщо у вас є запит на конкретну допомогу від бізнес-експертів, ви завжди можете зареєструватись учасником програми Pro bono club Ukraine.
Заповнюючи цю форму ви даєте згоду на використання вказаної інформації.
Вебінар проводиться в рамках марафону pro bono підтримки з фінансів для громадського сектору та соціальних підприємств. Ви також можете зареєстуватись на вебінар по бюджетуванню та подати заявку на індивідуальну консультацію з фінансів на сторінці марафону.