Онлайн ⚈ 5-те серпня (середа) 15:00-16:00

Вебінар
«Бюджетування
в умовах постійних змін»


Успіх вашого проекту значною мірою залежить від якості формування бюджету. Крім того бюджет є не лише вимогою донорів та грантодавців, а й дієвим інструментом управління діяльністю. Грамотне бюджетування створює низку переваг для організації.

Про процес формування бюджету, види, інструменти, а також бюджетування в умовах постійних змін, поговоримо на онлайн-зустрічі з Тетяною Грязновою, директоркою з економіки та фінансів YASNO. Запрошуємо до участі представників громадських організацій та соціальних підприємств.


Про вебінар
У програмі:
Як зрозуміти – чи потрібен вам бюджет, щоб управляти діяльністю?
Чи можна бюджетувати креатив та досягнення соціальної мети?
Яким він може бути (види бюджетів та причини їх трансформації)?
Який з видів бюджетів найбільш підійде вашій організації в умовах постійних змін?
Які проблеми можна вирішувати завдяки бюджетуванню?
Питання-відповіді
Проводить
Тетяна Грязнова
директорка з економіки та фінансів постачальника електричної енергії та енергоефективних рішень YASNO. Кар'єрний шлях Тетяни розпочався у міжнародній консалтинговій компанії KPMG. Після чого, вона очолювала фінансові підрозділи у компаніях «РАЙЗ», «КДД ГРУПП», «Слобожанська будівельна кераміка», «Київенерго». Тетяна здобула вищу освіту в Київському національному економічному університеті («Економіка підприємств»). Отримала ступінь MBA в області енергетичного менеджменту у Віденському університеті, та диплом ACCA (Association of Chartered Certified Accountants).
Вебінар проводиться в рамках марафону pro bono підтримки з фінансів для громадського сектору та соціальних підприємств. Ви також можете зареєстуватись на вебінар по краудфандингу та подати заявку на індивідуальну консультацію з фінансів на сторінці марафону.