19 травня
10:00 - 18:00
Київ,
DataHub (Шулявка)
Безкоштовно
ЕФЕКТИВНІ КОМУНІКАЦІЇ
В ГРОМАДСЬКОМУ СЕКТОРІ
Інтенсив:
Комунікації — це процес обміну інформацією (фактами, ідеями, поглядами, емоціями тощо).

Вдала та вчасна комунікація назовні та всередині організації може сильно посприяти успіху вашої діяльності, допомогти залучити більше людей та поширити ідею серед широкого загалу. А згодом допоможе ефективніше реалізовувати свої проекти та вирішувати соціально важливі проблеми.

Всіх, кого цікавить як побудувати процес ефективної комунікації у своїй громадській організації, соціальному проекті чи соцпідприємстві, запрошуємо на інтенсив.
Про інтенсив
У програмі
Ефективно комунікувати: чому, як, коли, де, для кого, хто?
Робота зі ЗМІ.
Копірайтинг. Сторітелінг
Діджитал комунікації
Маркетингові матеріали
Публічні заходи. Партнерства. Фандрайзинг
Стратегування комунікацій
Кризові комунікації
Брендинг
Надія має понад 10 років досвіду в комунікаціях неприбуткових організацій і добре розуміння українського ринку, механіки розробки та управління комунікаційними кампаніями, маркетингових матеріалів, медіа відносин, діджитал комунікацій, фандрейзингу, реалізації міжнародних проектів, розвитку партнерств і стосунків з донорами, корпоративних комунікацій.

Очолювала PR напрямок в найбільшій мережі благодійних організацій в Україні та представництві однієї з найбільших у світі гуманітарних організацій, працювала в агентстві стратегічних державних комунікацій і піарницею в прес-службі Львівської міської ради, для окремих громадських організацій та програм, в журналістиці і з редактурою публіцистичних матеріалів. Віднедавна працює як незалежний консультант.

Досвід багатий на співпрацю з іноземними урядами, структурами ООН та ЄС, міжнародними НДО і журналістами, бізнесом регіонального та національного рівня. Впродовж останніх 3 років провела більше 12 тренінгів і воркшопів стосовно маркетингових комунікацій, зв'язків з громадськістю і фандрайзингу. Взимку 2018 провела самостійно розроблений 4-денний курс, а з квітня викладає комунікації в Школі журналістики Українського Католицького Університету.

В даний час навчається на курсі маркетингу в одній з найкращих у світі бізнес-шкіл за версіями Forbes та Financial Times: мадридській IE Business School. Вільний час присвячує горам (походи і сноуборд), мотомандрам (пізнаючи Україну та сусідні країни), пілатесу (невдовзі планує стати інструкторкою), подорожам (за останні 10 років відвідала близько 20 країн, в найближчих планах Балкани й Аргентина).


Детальніше: www.linkedin.com/in/nadiia-chorna-bokhniak
Проводить
Надія Чорна-Бахняк
Photo by Jacob
Photo by Leio
Photo by Jacob
Photo by Marion
Photo by Jacob
Photo by Shifaaz
Photo by Mike
Реєстрація на цю подію завершена.

Проте ви можете підписатись на наші новини у Facebook, чи залишити свій e-mail нижче.

Також, якщо у вас є запит на конкретну допомогу від бізнес-експертів, ви завжди можете зареєструватись учасником програми Pro bono club Ukraine.
Заповнюючи цю форму ви даєте згоду на використання вказаної інформації.
З БУДЬ-ЯКИМИ ЗАПИТАННЯМИ ЗВЕРТАЙТЕСЬ
+38 093 483 7552
sasha@probono.org.ua
Інтенсив "Комунікації в громадському секторі" — третя подія Pro bono club Ukraine, спрямована на підтримку третього сектору за допомогою професійної експертизи.

Це заключна частина першої серії таких подій, що мають на меті висвітлення та обговорення найболючіших тем для громадських організацій, соціальних підприємств чи інших некомерційних ініціатив.