учасники pro bono club ukraine
Джерело надії
Вінницька обласна правозахисна організація
Наставниця
Надія Чорна-Бохняк
незалежний консультант з комунікацій
Тип співпраці
Консультації
комунікаційна менеджерка організації працює з наставницею у форматі онлайн-зустрічей
Тривалість співпраці
13 липня
Відбулась перша зустріч з наставником.
Місія організації
Сприяти всебічному і гармонійному розвитку громадянського суспільства через якісне професійне надання послуг соціально-вразливим верствам населення та іншим громадянам.
Більше про організацію
Організація здійснює діяльність щодо сприяння соціальній адаптації громадян та членів їх родин, задоволення та захист прав і законних інтересів членів організації. Фактично це проявляється у постійній систематизованій роботі в таких напрямах, як: протидія торгівлі людьми, протидія упередженому ставленню та дискримінаційному відношенню до соціально вразливих верств населення, таких як постраждалі від торгівлі людьми, безробітні, малозабезпечені сім'ї, мігранти та внутрішньо переміщені особи. Окрім протидії даним негативним явищам в суспільстві, ВОПО "Джерело надії" здійснює роботу, спрямовану на захист, соціалізацію та повноцінну реалізацію прав, свобод та можливостей людей, постраждалих від торгівлі людьми, безробітних, внутрішньо переміщених осіб, та осіб, постраждалих від конфлікту в Україні.
Досягнення організації
  • 1300 людей звернулись за допомогою в рамках програми "Протидії торгівлі людьми"
  • 1000 родинам внутрішньо переміщених осіб надали допомогу за 2014-2018 рр.
  • 45 осіб отримали статус ОПТЛ (осіб постраждалих від торгівлі людьми)
  • 200000 осіб охоплено інформаційною кампанією
  • 183 заходів проведено
  • 143 мікрогрантів видано
Допомога наставника потрібна в
побудові комунікаційної стратегії

Бажаний результат
Мінімум: побудова ефективної та дієвої комунікаційної стратегії за допомогою якої аудиторія буде ознайомлена з напрямами діяльності організації. Цільові аудиторії знатимуть про послуги, які їм може надати організація, а також про напрямки можливої співпраці.

Максимум: збільшення статистики відвідування сайту, збільшення аудиторії в соціальних мережах. Наш проект буде успішним, якщо аудиторія на сторінці в фб становитиме 6 000 +підписників, зросте відвідування сайту на 40%, 5000 + активних підписників в інстаграмі до 1/06/2019. Цільові аудиторії отримуватимуть таргетовану інформацію.
На сьогодні
Існує сторінка у Facebook, на яку підписались 1417 людей.
Працівники та партнерські громадські організації пройшли тренінг "Ефективна комунікація громадської організації" від PBCU. Дізнались, що таке інструменти комунікації та які існують вимоги до розробки інформаційної продукції.
"Так як діяльність організації спрямована на вирішення загально-суспільних проблем то чим більше населення буде поінформовано, тим більша вірогідність їх убезпечення від цих проблем. Наприклад: одним з напрямів нашої діяльності є протидія торгівлі людьми і на даний час багато українців виїжджають за кордон в пошуках роботи, проте в результаті різних причин можуть потерпати від порушення прав людини та торгівлі людьми. Якщо посилити інформованість серед населення про діяльність організації, то вплинути на цю проблему можна ефективніше. Нам важлива експертна підтримка в цьому"
Дана Янова
менеджерка з комунікацій