учасники pro bono club ukraine

Благодійний збір макулатури

Залучення додаткового фінансування для реабілітаційного центру «Джерело» через збір макулатури
Команда наставників
Ірина Баран
Незалежний менеджер із комунікацій

Bambuk Design Studio
Студія графічного дизайну
Тип співпраці
Спільний проект
Координаторка проекту з командою наставників працюють разом під час спільних зустрічей та відповідають за окремі частини проекту
Тривалість співпраці
29 травня
Відбулась перша зустріч з наставницею.

13 липня
До координаторки з наставницею долучилась команда студії дизайну.
Про проект
Центр «Джерело» — це благодійна установа яка надає навчально-реабілітаційні послуги дітям з інвалідністю. З метою залучення додаткового фінансування ми розпочали благодійну акцію зі збору макулатури. За виручені від здачі макулатури кошти ми замінюємо вікна в приміщенні центру.
Ми хочемо зробити з благодійної акції постійно діючий проект який би приносив додаткове фінансування центру. Навчити мешканців міста сортувати макулатуру та здавати її в центр «Джерело».

За весь період акції (трохи більше року) ми зібрали майже 15 тонн макулатури (близько 40 000 грн) та замінили 6 вікон в приміщенні центру.

Блог проекту

Працюємо над дизайном зі студією «Бамбук»
«Студія дизайну "Бамбук" є старим приятелем центру "Джерело". І коли Олесь Кучеренко побачив, що ми шукаємо дизайнера для створення дизайну нашого проекту, одразу запропонував свою допомогу.

Тема сортування сміття — близька для "Бамбука". Одним з їхніх проектів є сворення сайту, який допомагає сортувати сміття, тому ми з Олесем одразу знайшли спільну мову.

Наразі ми працюємо над дизайном нашого проекту. Оскільки Олесь має великий досвід роботи в рекламному бізнесі, то він також дає поради щодо роботи з цільовою аудиторією».
17 серпня 2018
«З такою крутою командою ми точно навчимо Львів'ян сортувати сміття та зберемо всю макулатуру у Львові!»

— ділиться враженнями Світлана Криницька.
Результати вже з першої зустрічі!
«Від нашої першої зустрічі з Іриною я чекала стандартного знайомства проект-наставник та ознайомчого обговорення проблем проекту. Проте, коли ми почали говорити про організацію збору макулатури та ті проблеми які виникають, то вже не могли зупинитись!

Ірина одразу проявила великий інтерес до проекту та почала пропонувати ідеї як можна було б покращити процес збору макулатури.

Ми розписали перші кроки в таблиці і перші результати були вже за декілька днів. Ірина запропонувала створити окрему сторінку в ФБ ( а не групу як було до цього) та залучити дизайнера до створення айдентики проекту, а також розробити систему мотивації для організацій та фізичних осіб які постійно здають макулатуру.

Це лише початок,але я не сумніваюсь, що нам все вдасться!» — розповіла Світлана Криницька, координаторка акції «Благодійний збір макулатури» в реабілітаційному центрі «Джерело».
27 червня 2018