учасники pro bono club ukraine
Благодійний збір макулатури
Залучення додаткового фінансування для реабілітаційного центру Джерело через збір макулатури
Місія проекту
Зробити з благодійної акції постійно діючий проект який би приносив додаткове фінансування центру. Навчити мешканців міста сортувати макулатуру та здавати її в центр Джерело.
Досягнення проекту
За весь період акції (трохи більше року) ми зібрали майже 15 тонн макулатури (близько 40 000 грн) та замінили 6 вікон в приміщенні центру.
Створенні PR стратегії.
Допомога наставника потрібна в
На сьогодні
Маємо сторінку, де активно розповідаємо про збір макулатури. Дзвонимо різним компаніям і пропонуємо взяти участь в благодійній акції. Залучаємо школи, університети (разово), медіа (ТВ, радіо, медіа ресурси) для реклами.

Не виходить зацікавити школи і університети щоб налагодити постійний збір макулатури знайти постійні компанії- партнери та втримати їх розповісти як найширшому колу людей про нашу благодійну акцію.
Бажаний результат
PR-стратегія, з гучним та захоплюючим закликом, що дозволить нам збільшити обсяг зібраної макулатури та кількість тих, хто долучається.
Центр Джерело вже 25 років працює з дітьми та молоддю з інвалідністю та підтримує їхні родини. Щодня на денних програмах центру перебуває 150 дітей та молодих осіб до 45 років. Це єдиний центр в Україні який підтримує родину в якій народилась дитина з інвалідністю від народження дитини і до 45 років. Центр лише на 50% фінансується з бюджету міста, інші 50% - це благодійні надходження. Ми бачимо перспективу у додатковому фінансуванні шляхом збору макулатури. Така акція не потребує фінансових вкладень та є подвійною доброю справою: це і сортування сміття і підтримка дітей з інвалідністю.
Світлана Криницька
Координатор проекту
Маєте експертизу у створенні PR-стратегій?
Кейси інших проектів та організацій