учасники pro bono club ukraine
D.R.U.Z.I
Відкритий креативний простір у Костянтинівці для громадських ініціатив, де кожен охочий зможе бути собою, вільно творити, розвиватися і втілювати свої ідеї в життя
Наставниця
Наталія Гусєва
Co-founder у КіноКухня, і у минулому General Manager у Белі ночі.
Тип співпраці
Консультації
Команда працює з наставницею у форматі онлайн зустрічей.
Тривалість співпраці
22 лютого
Відбулась перша зустріч з наставницею.
Місія проекту
Щоб кожен мешканець Костянтинівки долучився до творення позитивних змін
в місті й усвідомив їхню важливість.
Досягнення проекту
Ми пишаємося тим, що за рік роботи нам вдалося залучити більше 1000 відвідувачів, 28 з яких стали нашими постійними волонтерами, а 10 створили власні проекти. Також завдяки співпраці з 12 організаціями ми проводили багато фестивалів, навчальних програм і створили 3 публічних простори:
арт-резиденцію в промзоні (у рамках проекту «Код міста»), вуличний кінотеатр «Кіносхідці» та парк «Тихий сквер» (ГО «Місто-сад»).
формуванні стратегії розвитку закинутих територій промислової зони Костянтинівки за допомогою культурних проектів у промзоні


Допомога наставника потрібна в
На сьогодні
Наразі в центрі Костянтинівки знаходиться велика закинута промислова територія. Протягом року в рамках проекту «Код міста» ми досліджували цю територію і намагалися створити проект, який би змінив ситуацію. Ми відновили закинутий цех недобудованого заводу і провели там урбаністичний фестиваль, на який нам вдалося залучити більше 400 місцевих мешканців. Ми хотіли б і надалі працювати в цьому напрямку, але з чітко сформульованою програмою заходів та стратегією роботи.
Бажаний результат
Готова реалістична стратегія розвитку цієї локації на найближчий рік, план проведення подій в промзоні та їхня сформульована концепція.

До квітня 2018 року хочемо мати готову проектну заявку на грант з описаною концепцією заходів, які ми будемо там проводити.
(власне заявкою займатиметься команда простору)

Це дуже важливо для подальшого розвитку міста, тому чим швидше ми розробимо стратегію, тим швидше зможемо почати втілювати реальні зміни на цих локаціях.
Софія Пилипенко
SMM-manager DRUZI