учасники pro bono club ukraine

Development Foundation

Громадська організація отримала юридичну допомогу
Фахівчиня
Тетяна Броцька
спеціалістка у юридичній сфері
Тип співпраці
Консультації та розробка договорів
фахівчиня надавала консультації під час онлайн-зустрічей та розробляла договори
Сфера
юридична
35 h
$177
Фахівчиня працювала над запитом:
протягом
в еквіваленті
Це сума, в яку фахівець оцінює надані послуги.
Враження від співпраці із ГО "Девелопмент фаундейшн" залишились приємні. Радію, що була корисна в підготовці та впровадженні проекту "Відновлення Донбас", який має високу мету зберегти фізичне, психічне та психологічне здоров'я наших громадян. Маю надію на його успішне завершення та вагомі результати.

Для мене важливо підтримувати громадські організації pro bono, оскільки у громадських організацій є більше можливостей та інструментів для впровадження передових змін в суспільстві. Вважаю, що громадські організації менше обмежені бюрократичними процедурами та необхідністю узгоджувати із кимось свої дії, а тому можуть швидше досягати результату своєї діяльності .
Тетяна Бруцька
спеціалістка у юридичній сфері
Представлення результатів проекту перед міжнародною спільнотою потребує фахової юридичної підтримки, щоб все відповідало ноті закону. Тому ми раді, що пані Тетяна долучилася до нашого проекту та змогла допомогти нам.

Наш проект матиме відчутний, вимірюваний позитивний вплив на психосоціальне благополуччя в Україні та слугуватиме моделлю, яку можна модифікувати для роботи в більш широкій міжнародній сфері.

Ольга Яковлєва


Голова правління ГО "Development Foundation"
Про організацію
Неурядова неприбуткова громадська організація Девелопмент фаундейшн (Development Foundation NGO) — громадське об'єднання фахівців сфери психічного здоров'я, спеціалізоване на просвіті, психоедукації, підготовці та підтримці медичних та клінічних працівників сфери психічного здоров'я, а також "провайдерів допомоги", розробників програм, мобільних додатків та працівників сфери реабілітації, духовенства, капеланів та душпастерів різного віросповідання, працівників правопорядку, правників та службовців органів державної влади, Національної Гвардії та інших військовослужбовців щодо впливу на психічне здоров'я травми, тероризму і збройних конфліктів що поширюється на роботу із солдатами, ветеранками, їхніми сім'ями та родинами загиблих героїв, а також членами громади, які зазнають впливу цих подій, зокрема на постраждалих у сучасній ситуації війни у більшій частині Сходу України.

У час #COVID19 спрямували більше турботи та уваги на лікарів, які у найбільш ризиковій групі і яким потрібна психологічна підтримка та "психологічний імунітет", проте у час соціального дистанціювання тривога, панічні атаки, гнівливість та пригніченість, виснаженість веде до втати контакту.

Місія - запобігти погіршенню здоров'я.

Проекти, адвокаційна робота та корисні відео-, фото- та текстові матеріали із науково-обгрунтованих джерел і найновітніших даних досліджень спрямовані саме на збереження здоров'я якщо Ви ветеран, або лікар чи сусід.