Deloitte WorldClass Лекторій
цінності
WorldClass – це глобальна програма Deloitte, в межах якої компанія прагне змінити життя 100 мільйонів людей у світі до 2030 року за допомогою підвищення якості навчання, формування професійних навичок та надання доступу до нових можливостей.
ПІДСУМКИ
work-life balance
кризовий менеджмент
Протягом 25-27 жовтня Pro Bono Club Ukraine та Deloitte Ukraine провели лекторій для громадського сектору. 126 представників та представниць громадського сектору взяли участь у вебінарах від фахівців та фахівчинь компанії.

Ми плідно попрацювали над цілісністю організацій учасників. Щоб ще більше громадських організацій могли поглибити свої знання на цю тему, зібрали записи вебінарів на цій сторінці.
Записи вебінарів
Досягнення добробуту через ефективне поєднання роботи та особистого життя
Яків Акулов
В програмі:
  • Чому зростає актуальність добробуту співробітників: вплив пандемії та віддаленої роботи?
  • Який вплив на добробут має поєднання роботи та особистого життя?
  • Які заходи варто вживати організаціям, щоб допомогти своїм співробітникам ефективно поєднувати роботу та особисте життя?

Про спікера:
Яків – старший менеджер практики Human Capital Advisory Services департаменту консалтингу компанії «Делойт» в Україні. Яків має близько 10 років досвіду в сфері консультування з питань управління персоналом та брав участь у різноманітних проєктах для вітчизняних та іноземних компаній, зокрема за такими напрямами: розроблення Human Capital стратегії, діагностика корпоративної культури та цінностей, консультування з питань створення ціннісної пропозиції роботодавця та бренду роботодавця тощо.

Мова вебінару: українська
Цінності як вектор розвитку вашої організації
Анна Петрів
В програмі:
  • Що таке цінності організації та чому вони важливі?
  • Інструменти формування цінностей.
  • Як «прожити» й втілити цінності в життя організації?
Про спікерку:
Анна – супервайзерка відділу маркетингу та менеджерка проєкту з впровадження та підтримки цінностей «Делойт» в Україні. Анна очолює крос-функціональну групу спеціалістів за участі топ-менеджменту, що опікується питаннями цінностей та корпоративної культури з 2018 року. За цей час під її керівництвом команда провела ряд внутрішніх досліджень з корпоративної культури, переглянула та запустила процес трансформації та інтеграції цінностей в життя компанії.

Мова вебінару: українська
Кризовий менеджмент, або як вижити в бурю
Кирило Лобач
В програмі:
  • Що таке криза і яка вона буває?
  • Що таке кризовий менеджмент?
  • Як правильно виходити з кризи?
Про спікера:
Кирило – лідер проєктного офісу в компанії «Делойт» в Україні. Спеціалізується на наданні послуг з реінжинірингу та діджиталізації процесів, впровадження ІТ-рішень та підвищенні операційної ефективності бізнесу. Має понад 10 років досвіду роботи в аудиті, оптимізації й автоматизації бізнес-процесів, розробці та впровадженні облікових та ERP-систем, а також впровадженні рішень, пов'язаних з ЕДО.

Мова вебінару: російська
Відгуки учасників
Дуже сподобалася чітка, конкретна подача матеріалу. Після вебінару мені захотілось займатись кризовим менеджментом далі. Тема цінностей була для мене знайома, але відкриттям було впровадження такого масштабу системного підходу в організації. Лекторій був ресурсним для мене.
Масюк Лілія
Альянс громадського здоровя
Щиро вдячна за можливість бути учасницею й почерпнути нові знання! Виявилося, що тема цінностей дуже важлива, що це потрібно обговорити з колективом. І прагнути дотримуватися!


Ольга Шкуро
Музей гуцульської бриндзі (проєкт УКФ)
Дуже вдячна організаторам за ідею та її успішну реалізацію, лекторам – за змістовну подачу актуального і корисного матеріалу. Запам'ятала заходи, які варто вживати організаціям, щоб допомогти своїм співробітникам ефективно поєднувати роботу та особисте життя.
Юлія Панура
УНЦПД
Лекція про цінності була дуже прикладною, найкорисніше було дізнатись, як компанія формувала свої цінності. Щодо кризового менеджменту, то мій висновок – нестандартне мислення - це не щось абстрактне, це прості, але неочевидні кроки.

Олена Баран
ГО "Відкриті Клітки"
Професійно, корисно, надихаюче. Оскільки наша організація на стадії становлення і всі колеги поєднують основне місце роботи з роботою в ГО, то семінар про добробут мав для мене багато рекомендацій. Інформацію з семінару про цінності буду використовувати, як методичку.
Світлана Бордун
Фонд розвитку Червоноградської громади
Інформація подавалася актуальна, зрозумілою мовою та в доступному форматі. Вебінар про добробут дуже сподобався. Застосовую в роботі сектору. Сподобалися практичні вправи та наведені приклади на вебінарі про цінності. Також дуже влучно підібрано та наведено приклади про кризовий менеджмент.
Лариса Марусіна
Золотоніська РДА
Організатори
Платформа змістовних партнерств бізнесу
з громадським сектором. Поєднує експертність бізнесу з потребами громадського сектору у форматі інтелектуального волонтерства.
Це бренд, що об'єднує понад 330 тисяч фахівців незалежних фірм у більш ніж 150 країнах. Фахівці компанії надають послуги за напрямами аудиту, консалтингу, фінансового консультування, управління ризиками, оподаткування та супутні послуги клієнтам державного і приватного сектору різних галузей економіки.