Deloitte WorldClass Лекторій
цінності
WorldClass – це глобальна програма Deloitte, в межах якої компанія прагне змінити життя 100 мільйонів людей у світі до 2030 року за допомогою підвищення якості навчання, формування професійних навичок та надання доступу до нових можливостей.
25-27 жовтня 14:00 - 15:30
work-life balance
кризовий менеджмент
Запрошуємо представників та представниць громадських організацій та соціальних підприємств на pro bono лекторій для громсектору від Pro Bono Club Ukraine та Deloitte Ukraine. Протягом 25-27 жовтня попрацюємо над цілісністю вашої організації. Участь безкоштовна для підтверджених учасників.
Розклад вебінарів
25-те жовтня
понеділок
14:00-15:30
25-те жовтня
понеділок
14:00-15:30
Досягнення добробуту через ефективне поєднання роботи та особистого життя
Яків Акулов
В програмі:
  • Чому зростає актуальність добробуту співробітників: вплив пандемії та віддаленої роботи?
  • Який вплив на добробут має поєднання роботи та особистого життя?
  • Які заходи варто вживати організаціям, щоб допомогти своїм співробітникам ефективно поєднувати роботу та особисте життя?

Про спікера:
Яків – старший менеджер практики Human Capital Advisory Services департаменту консалтингу компанії «Делойт» в Україні. Яків має близько 10 років досвіду в сфері консультування з питань управління персоналом та брав участь у різноманітних проєктах для вітчизняних та іноземних компаній, зокрема за такими напрямами: розроблення Human Capital стратегії, діагностика корпоративної культури та цінностей, консультування з питань створення ціннісної пропозиції роботодавця та бренду роботодавця тощо.

Мова вебінару: українська
26-те жовтня
вівторок
14:00-15:30
26-те жовтня
вівторок
14:00-15:30
Цінності як вектор розвитку вашої організації
Анна Петрів
В програмі:
  • Що таке цінності організації та чому вони важливі?
  • Інструменти формування цінностей.
  • Як «прожити» й втілити цінності в життя організації?
Про спікерку:
Анна – супервайзерка відділу маркетингу та менеджерка проєкту з впровадження та підтримки цінностей «Делойт» в Україні. Анна очолює крос-функціональну групу спеціалістів за участі топ-менеджменту, що опікується питаннями цінностей та корпоративної культури з 2018 року. За цей час під її керівництвом команда провела ряд внутрішніх досліджень з корпоративної культури, переглянула та запустила процес трансформації та інтеграції цінностей в життя компанії.

Мова вебінару: українська
27-те жовтня
середа
14:00-15:30
27-те жовтня
середа
14:00-15:30
Кризовий менеджмент, або як вижити в бурю
Кирило Лобач
В програмі:
  • Що таке криза і яка вона буває?
  • Що таке кризовий менеджмент?
  • Як правильно виходити з кризи?
Про спікера:
Кирило – лідер проєктного офісу в компанії «Делойт» в Україні. Спеціалізується на наданні послуг з реінжинірингу та діджиталізації процесів, впровадження ІТ-рішень та підвищенні операційної ефективності бізнесу. Має понад 10 років досвіду роботи в аудиті, оптимізації й автоматизації бізнес-процесів, розробці та впровадженні облікових та ERP-систем, а також впровадженні рішень, пов'язаних з ЕДО.

Мова вебінару: російська
Реєстрація
Участь у вебінарах можуть взяти представники громадських організацій та соціальних підприємств.
Ім'я та прізвище
E-mail
Номер телефону
Яку організацію представляєте?
Ваша посада/роль в організації чи проекті
Чим займається організація?
Лінк на сайт/соцмережі організації
Чому?
Опишіть, будь ласка, свою мотивацію, де плануєте використати отримані знання та чому саме ви повинні відвідати лекцію? Якщо ви обрали кілька варіантів, постарайтесь дати відповідь щодо кожної лекції, це збільшить ймовірність відвідати лекції.
Відмітьте вебінари, які плануєте відвідати. В день вебінару ви отримаєте посилання на трансляцію.
“Цінності як вектор розвитку вашої організації” з Анною Петрів
26-го жовтня о 14:00, вівторок
Кризовий менеджмент, або як вижити в бурю” з Кирилом Лобачем
27-го жовтня о 14:00, середа
Організатори
Платформа змістовних партнерств бізнесу
з громадським сектором. Поєднує експертність бізнесу з потребами громадського сектору у форматі інтелектуального волонтерства.
Це бренд, що об'єднує понад 330 тисяч фахівців незалежних фірм у більш ніж 150 країнах. Фахівці компанії надають послуги за напрямами аудиту, консалтингу, фінансового консультування, управління ризиками, оподаткування та супутні послуги клієнтам державного і приватного сектору різних галузей економіки.