Другий каталог
КСВ-ініціатив
Команда Pro Bono Club Ukraine створила каталог КСВ-ініціатив, щоб посилити ефективність співпраці бізнесу з громадським сектором.

Цей каталог складається з трьох частин.

1. Статистичний огляд сфери корпоративної соціальної відповідальності українських компаній. Це — можливість побачити загальну картину та зрозуміти ринок краще.

2. Ключові інтереси компаній згідно з Цілями Сталого Розвитку. Ця частина може полегшити пошук партнерів для реалізації потужних ініціатив.

3. Приклади реалізованих КСВ-ініціатив українських компаній. Ми сподіваємося,
що концентрація позитивного досвіду сприятиме його поширенню.
Цілі сталого розвитку (ЦСР), які ще називають "Глобальними цілями" — це загальний заклик до дій, спрямованих на те, щоб покінчити з бідністю, захистити планету і забезпечити мир і процвітання для всі людей у світі.

Вказані 17 Цілей є розвитком успіху Цілей розвитку тисячоліття; крім того, серед інших пріоритетів, вони також охоплюють нові сфери, такі як кліматичні зміни, економічна нерівність, інновації, стале споживання, мир і справедливість. Цілі є взаємопов'язаними — ключем до успіху в одній із них є вирішення питань, загалом пов'язаних із іншими.

ЦСР працюють у дусі партнерства і прагматизму, і спрямовані на правильний вибір з метою стабільного підвищення якості життя для майбутніх поколінь. Вони містять чіткі орієнтири та цільові показники, які всі країни мають запровадити відповідно до власних пріоритетів і екологічних проблем світу загалом. ЦСР є інклюзивним порядком денним. Вони усувають основні причини бідності та об'єднують нас для запровадження позитивних змін для людей і планети. "Підтримка Порядку денного до 2030 року є одним із головних пріоритетів ПРООН", - заявила Адміністратор ПРООН Хелен Кларк. "ЦСР надають нам загальний план і порядок денний для вирішення деяких нагальних проблем, що стоять перед нашим світом, таких як бідність, кліматичні зміни та конфлікти. ПРООН має досвід і знання, необхідні для досягнення прогресу і надання допомоги країнам на шляху до сталого розвитку".

Інформація в каталозі актуальна на момент публікації (листопад 2021 року). Візьміть до уваги, що вона могла змінитися.
Залиште свою інформацію у цій формі, якщо хочете потрапити у наступну версію каталогу
Ваш e-mail
Ім'я та прізвище
Яку компанію чи установу ви представляєте?