PRO BONO ПОСЛУГИ
Консультація з опису/налагодження бізнес-процесів
  • Командою першого проекту було прийнято два рішення з автоматизації
  • Команда другого проекту провела аналіз планування івентної програми
  • Поради щодо складання «шляху клієнта» для потенційних спікерів, використання типового контракту з кожним спікером, плану просування івенту
5 h
$340
Компанія
Провела 2 консультації з опису та оптимізації бізнес-процесів
протягом
в еквіваленті
Це сума, в яку фахівець оцінює надані послуги.
Результати
Агенція з опису та оптимізації бізнес-процесів
Відгуки організацій, які отримали цю pro bono консультацію
Ірина Малішевська
креативний простір Creative Women Space
З фахівчинею Наталіею Заверухою нам вдалося проаналізувати етап планування івентної програми, обговорити трудозатратність проведення одного івенту.

Ми отримали поради щодо складання «шляху клієнта» для потенційних спікерів, використання типового контракту з кожним спікером, плану просування івенту. Фахівчиня наголосила, що потрібно прописати чіткий поділ обов'язків усередині команди, розписати посади і закріпити КPI за кожним напрямом роботи.

Після консультації ми склали зведену таблицю подій, які наш простір провів про боно, а також почали впроваджувати ідеї фахівчині щодо промоції івентів. Тепер очікуємо якісного покращення бізнес-процесів: зменшення етапів організації заходів, статистичний аналіз проведених івентів та комплексне планування майбутніх.

Результати консультування фахівчині повністю перевищили очікування. Завдяки фахівчині ми визначили проблемні точки, на які не звертали уваги. А якісний зворотний зв'язок щодо бізнес-процесів дав нам побачити прогалини у використанні ресурсів — часових та людських.
Ганна Усатенко
соціальний видавничий проект «ДивоГра»
В результаті консультування ми знайшли для себе два рішення з автоматизації. Ці рішення ще будемо тестувати, щоб визначити, наскільки вони відповідають нашому соціальному проектові. Також отримала хороші приклади від Наталі і готую за ними опис процесів у своїй організації. Дякую їй також за високу професійність, відкритість та розуміння потреб нашого проекту — отримала відповіді на усі свої питання чітко та по суті. І це дуже важливо, коли твій проект визнають потрібним і підтримують.

Надалі сподіваюсь, що структурування процесів та автоматизація зекономлять нам час на управління і ухвалення рішень. А тому — сприятимуть розвитку проекту.
Опція 1:
Консультація з опису процесів.
Фахівець розповідає про основні та обслуговуючі процеси, способи опису процесів та фіксацію процесів.
Опція 2:
Опис pro bono послуги
Експрес консультація
з налагодження процесів.
Учасник обирає процес і спільно з фахівцем шукає варіанти з його оптимізації.
Фахівець ділиться досвідом, як побудувати
цей процес ефективніше.
Критерії відбору організації:
  • Мінімум 1 рік функціонування організації;
  • Стала команда організації з мінімум 5 осіб;
  • Чітке розуміння запиту до Manageable.