учасники pro bono club ukraine

Коаліція Вінниччина 1325

Команді потрібна підтримка у розробці PR-стратегії
Про організацію
Діяльність Коаліції зосереджується у таких напрямах: Виконання цілей Резолюції РБ ООН 1325 та НПД 1325 у відповідних сферах; Розробка та реалізація місцевих ініціатив у Вінницькій області, спрямованих на локалізацію НПД 1325, посилення миротворчих процесів та процесів порозуміння в області; Участь у проектах і діяльності, спрямованих на впровадження НПД 1325 та моніторинг його виконання на регіональному рівні.
Досягнення
Зараз команда проекту працює над прийняттям Вінницькою міською радою та сектором безпеки та оборони Вінниччини "Політики рівності", розробленої на основі досвіду отриманого в Литві, та спрямованої на попередження насильства на робочому місці.
Завдання:
Розробка PR-стратегії
Тривалість:
3 місяці
Опис необхідної pro bono підтримки
Це приблизна кількість часу, яка знадобиться фахівцю щоб надати таку pro bono підтримку, на думку організації.
Сфера:
PR
Що було зроблено в цьому напрямі
Протягом січня в Вінниці розміщенні сітілайти та білборди про попередження насильства, розробляються інфографіки для розміщення в ліфтах, відеоролики та радіоповідомлення. Проведено круглий стіл з представниками, представницями влади, сектору безпеки та оборони, го Вінниччини. Однією із основних задач є донесення до ключових осіб та суспільства Вінничини ефективності прийняття "Політики рівності" (попередження насильства, а не роботи з його наслідками).
Організації важливо покращити сприйняття діяльності Коаліції Вінниччина 1325, напрямку роботи організації і підкреслення цілей (попередження насильства та відсутність дискримінації), а також зняття пересторг, стереотипів та упередженості.

Однією із основних задач є донесення до ключових осіб та суспільства Вінничини ефективності прийняття "політики рівності"(попередження насильства, а не роботи з його наслідками) владою та СБО України, локалізація НПД1325.


Любов Жерновська
Координаторка комунікаційної стратегії коаліції
Маєте потрібні професійні навички?
Заповніть цю форму та
надайте необхідну pro bono підтримку
Як вас звати?
Вкажіть, будь ласка, ім`я та прізвище
E-mail
Контактний номер телефону
Сторінка в LinkedIn та Facebook
Як ви хочете долучитись?
Ви готові
Ваша компанія
Пропустіть це поле, якщо хочете долучитися як незалежний експерт
Ваша посада
Для незалежних фахівців потрібно вказати професію
Опишіть свій професійний досвід
Коротко вкажіть ваш досвід, який буде корисним для виконання цього запиту.
Чому ви хочете допомогти?
Звідки ви дізналися про можливості співпраці Pro Bono?
Обробка та використання даних
Даю згоду на обробку та використання моїх персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних», зокрема, але не виключно, для цілей ведення бази персональних даних, а також даю згоду на передачу моїх персональних даних, зазначених в моїй формі - заявці на підтримку Pro Bono, партнерам ГО Pro Bono Club Ukraine з метою інформування мене за допомогою електронних листів.
Натискаючи цю кнопку, ви даєте згоду на обробку персональної інформації.