Chasopys Pro Bono Friday — це тригодинний марафон, протягом якого 15 експертів з корпоративного сектору проведуть безкоштовні індивідуальні консультації для громадських організацій, щоб посилити вплив позитивних соціальних змін!

Подія відбудеться в рамках Pro Bono Week — міжнародної ініціативи, під час якої тисячі компаній і експертів з усього світу стають волонтерами та інвестують свої знання для підтримки неприбуткових організацій. Вперше до цієї ініціативи можуть долучитись і українці!

Chasopys Pro Bono Friday — це:
  • спілкування з експертами у фотматі 1 to 1;
  • корисний ранок з правильними людьми;
  • індивідуальний підхід;
  • досвід найуспішніших;
  • зворотній зв'язок, поради й індивідуальні рекомендації.
Експерти Chasopys Pro Bono Friday
Антон Шулик
CEO компанії Civitta, консультант з управління, викладач
Консультант з досвідом роботи в найбільшій світовій аудиторської компанії KPMG, зараз CEO українського офісу CIVITTA, провідної незалежної компанії в сфері управлінського консалтингу в країнах Центральної та Східної Європи. Відповідає за фінанси, облік, HR і адміністрування бізнес-процесів.

Консультує у сфері фінансів
Анастасія Клисакова
Маркетинг-директор освітньої організації Культурний Проект
Експерт із стратегічного маркетингу та комунікацій з 10-річним досвідом у різних сферах від медицини та рітейлу до освіти і культури. Зараз куратор волонтерської спільноти Global Shapers в Києві. У минулому 4 роки у розвитку бізнесу як консультант (rainpartners.ua), 4 роки у некомерційній організації AIESEC, також працювала виконавчим директором 1991 Open Data Incubator. У 2017 отримала MBA in Public Administration МІМ-Київ (стипендія в програмі Generation.UA від Гаріка Корогодського).

Консультує у сфері маркетингу
Максим Вишкварок
Senior Event Specialist у Epam
Експерт з організації корпоративних заходів з 15-ти річним досвідом. Розробляв та успішно реалізовував проекти для найбільших приватних компаній та державних структур України. З 2015 року працює в компанії EPAM Systems як Senior Event Specialist.


Консультує у сфері event-management
Вікторія Набока
Керівник групи рекрутингу у Terrasoft
Протягом 3 років працює в продуктовій ІТ компанії та закриває позиції у сферах маркетингу, фінансів, продажів. Випускниця AIESEC в Україні. В організації відповідала за відкриття нових представництв по всій країні, що включало пошук та формування команд і налагодження усіх процесів, необхідних для роботи представництва.

Консультує у сфері рекрутингу
Інна Чут
Головний продюсер міжнародної освітньої платформи LABA
Інна працює 2 роки у компанії та керує більше 50 проектами. Разом з командою щомісяця запускає більше 10 онлайн-курсів в 7 країнах СНД. Завдяки Інні компанія отримала дві міжнародні сертифікації, а зараз отримує третю. Раніше вона працювала журналістом у Видавничому Домі «Вавілон», це журнали Pink, XXL, L'Officiel, та стажувалася у бізнес-виданні «Фокус».

Консультує у сфері проектного менеджменту
Єлизавета Максимець
Керівник напряму рекрутменту та розвитку бренда роботодавця EY в Україні
Єлизавета має більш ніж 8 років досвіду у сфері рекрутменту, employer branding, комунікацій, івент-менеджменту, КСВ та SMM. Очолює освітні проекти співробітництва EY з провідними університетами та найбільшими молодіжними організаціями AIESEC, ENACTUS, ESTIEM. Куратор курсу «Бухгалтерський облік для початківців» на платформі Prometheus, ментор проекту MakeMeBetter та волонтер благодійного фонду Мама SOS.

Консультує у сфері HR
Ольга Бойко
Провідний фахівець з КСВ Ашан Україна
За сприяння Ольги було реалізовано 21 соціальний проект у партнерстві з благодійними організаціями у 9 регіонах країни на кошти Фундації Ашан для Молоді. Було працевлаштовано першого співробітника з синдромом Дауна, а також сформовано імідж Ашан Україна як соціально відповідального підприємства.

Консультує у сфері співпраці ГО з бізнес-структурами
Олексій Богуш
Керівник веб-студії нового покоління. Створив понад 1000 сайтів за 1 рік.

Консультує у сфері створення сайтів
Андрей Приходченко
Cооснователь и креативный директор Reprezent
Cпівзасновник і креативний директор Reprezent. За годину робить читабельними тексти на 15 слайдах, за 3 години — підбере круту візуалізацію, а за 8 годин зробить шедевр.


Консультує у сфері створення презентацій
Олег Гелетканич
Партнер Axon Partners
Випускник НаУКМА. Раніше працював в Juscutum. А тепер знається на тому як не прогадати з контрактом, на захисті персональних даних та доменних спорах. Може розповісти про обіг Bitcoin.

Консультує у юридичній сфері
Важливо:

Кожний з експертів проведе три консультації на свою тему максимум для 3 різних організацій чи соцпроектів, тому учасникам важливо описати свою мотивацію якнайкраще.

Консультації триватимуть по 30 хвилин.

Учасники можуть відвідати як одну з них так і дві, чи три різні (якщо їх обрали експерти).

Від однієї організації на одну консультацію може прийти максимум 4 людини.

Вхід для учасників за умовами простору (кожна година 55 грн, напої та печиво входять у вартість).
Ця подія вже пройшла, але будуть ще :)
Підпишіться на нашу розсилку і будьте в курсі нових заходів Pro Bono Club Ukraine
Write Close
Close
Виникли запитання? Напишіть нам :)
Організовано у партнерстві з креативним простором «Часопис»