учасники pro bono club ukraine

Ціна держави

Покликання проекту — виховувати у платниках податків почуття власності до бюджетних грошей
Про проект
Мета:
Інформування українського суспільства щодо розподілення державою податків, щоб люди і підприємства діяли як раціональні господарі та вимагали від держави ощадливого використання своїх коштів.

Цінності:
Свобода та відповідальність.

Візія:
Україна заможна і сильна, завдяки розвитку умов для підприємництва через звуження ролі держави до захисту прав власності та чесної конкуренції, охорони правопорядку і кордонів.

Досягнення:
  • Розробили калькулятор «Рахунок від держави», що прораховує скільки конкретна людина сплачує податків, які послуги за це отримує і яка ціна цих послуг. З 2014 року цим засобом скористалися понад 500 000 користувачів.
  • Переклали й озвучили просвітницькі відеоролики, що пояснюють простою мовою складні питання економічної політики. Ці відео зробили для того, щоб виборці краще розуміли економічні програми політиків і вимагали від них ринкових реформ. Декілька роликів увійшли до шкільної програми з економіки.
  • Цього року розіслали понад 3 мільйони паперових рахунків від держави у 15 великих міст, а також роздали майже 500 000 рахунків через мережі компаній АТБ, ОККО і Фокстрот.
  • Учасники команди виступають у ЗМІ як фахівці з питань економічної політики, оподаткування, міжнародної торгівлі, контрабанди, пенсій та інших.
  • Сторінка проекту у Facebook має понад 33 000 підписників.
    Також є сайт та канал на Youtube.
Сфера:
Робота з доброчинцями
Завдання:
1. Розробка пропозицій щодо можливих форм співпраці з великими благодійниками
2. Перевірка працездатності плану на 2-3 благодійниках, кожен з яких підтримав проект на суму понад 999 доларів.
Тривалість:
Приблизно 2-3 місяці.
Опис необхідної pro bono підтримки
На сьогодні
  • Проект збирає приватні внески понад три роки. Наразі це близько 150 тисяч гривень на рік, що складаються з невеликих одноразових і щомісячних внесків. Збір відбувається через Facebook.
  • Є база даних з близько 200 благодійниками.
  • Команда проекту пробувала налагодити співпрацю з великими благодійни-ками, але не змогла виробити формат роботи, вигідний і їм, і проекту.
Ми хочемо, щоб виборці діяли як раціональні й вимогливі господарі: вимагали від чиновників ощадливого використання своїх коштів, вимагали від політиків припиняти надання державою непотрібних послуг, або тих, які замість держави може більш якісно надавати приватний сектор чи громадські організації.

Тому нам потрібно залучити більше заможних громадян, які поділяють наші цінності, до підтримки благодійними внесками нашої роботи. В цьому нам дуже допоможуть поради щодо того, як налагодити взаємовигідну співпрацю для нас і благодійників.

Якщо благодійні внески стануть вагомою частиною нашого річного кошторису, ми станемо менше залежними від міжнародних донорів, чиї інтереси не завжди збігаються з нашими. А також будемо менше працювати на досягнення їхніх цілей і більше на втілення свого покликання.
Євген Шульга
Директор з розвитку проекту «Ціна держави»
Маєте потрібні професійні навички?
Заповніть цю форму та
надайте необхідну pro bono підтримку
Як вас звати?
Вкажіть, будь ласка, ім`я та прізвище
E-mail
Контактний номер телефону
Як ви хочете долучитись?
Ви готові
Ваша компанія
Пропустіть це поле, якщо хочете долучитися як незалежний експерт
Ваша посада
Для незалежних фахівців потрібно вказати професію
Опишіть свій професійний досвід
Коротко вкажіть ваш досвід в форматі: Позиція - Компанія- Тривалість - Основні досягнення. Або надішліть посилання на ваш профіль в LinkedIn
Чому ви хочете допомогти?
Звідки ви дізналися про можливості співпраці Pro Bono?
Обробка та використання даних
Даю згоду на обробку та використання моїх персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних», зокрема, але не виключно, для цілей ведення бази персональних даних, а також даю згоду на передачу моїх персональних даних, зазначених в моїй формі - заявці на підтримку Pro Bono, партнерам ГО Pro Bono Club Ukraine з метою інформування мене за допомогою електронних листів.
Натискаючи цю кнопку, ви даєте згоду на обробку персональної інформації.