PRO BONO ПОСЛУГИ
Аудит офіційного сайту об'єднаної територіальної громади (ОТГ)
Про наставників
Social Boost — це українська технологічна організація, що розвиває ІТ-проекти із соціальним впливом, електронну демократію, відкриті дані.

1) Через розроблену нами платформу "Громадський проект" 2,5 мільйони громадян залучились до бюджету участі. Цей інструмент електронної демократії дозволяє городянам прямо впливати на долю міського бюджету — голосуванням скеровувати гроші на ті потреби міста, які вважають найважливішими. Ми принесли його до 79 міст країни.

2) Кілька років тому розробили портал data.gov.ua, де державні установи вже опублікувли 43 тисячі наборів відкритих даних, які слугують сировиною для створення бізнесів, прийняття рішень, запуску соціально важливих проектів.

3) Наш проект 1991 Open Data Incubator за роки існування випустив у світ 116 стартапів, що працюють з даними. І просто зараз вирощуємо ще 20 стартапів у національному проекті Open Data Challenge.

Ми бачимо проблеми в ОТГ, які нас непокоять, і хочемо допомогти їх вирішити.
Вивчаючи сайти громад з усієї країни ми помічаємо одні й ті самі помилки, що ніяк не сприяють привабливості громади для інвесторів та партнерів. Ці помилки проаналізуємо на прикладі п'яти охочих громад, а поради з вдосконалення опублікуємо, щоб стали у пригоді для усіх зацікавлених.
Об'єднана територіальна громада отримає
Перевірку, відповідності об'єднаної територіальної громади стандартам сучасних IT-продуктів і зрозумілості для інвестора. Також дамо серію порад, як поліпшити сайт, щоб запрацював на інтереси громади.

Критерії, за якими ОТГ отримає аудит сайту та поради:
• складові привабливості для інвестора/партнера: наявність паспорту громади, даних про бюджет, інвестпроекти, реєстр комунальних об'єктів, інше
• відповідність нормативно-правовій базі
• слідування тенденціям дизайну: оформлення сайту, різноманіття шрифтів та кольорів
• контент: чи вчасно оновлюється контент, чи лаконічно подається інформація, чи висвітлене життя всіх населених пунктів громади
• робота з даними: формати представлення, використання графіків, таблиць
• і ще кілька критеріїв
Отримати цю послугу
Це форма реєстрації для бажаючих отримати цю послугу pro bono. Після 30 червня наставник обере 5 ОТГ, якій надасть послугу. Усі автори заявок отримають на вказану пошту лист з результатами.
Назва громади
Область
Посилання на сайт громади
Чи є ваша громада учасницею програми DOBRE?
ПІБ людини, що робить заявку
Посада людини, що робить заявку.
Зауважте, розглядаються заявки, зроблені офіційним представником від влади громади
Контактний телефон
Електронна пошта
Звідки ви дізналися про конкурс?