учасники pro bono club ukraine

Об'єднання родичів політв'язнів Кремля

Команда отримала допомогу в юридичній сфері
Фахівець
Олександр Демчук
Старший юрист EVERLEGAL
Тип співпраці
Консультація
Фахівець проконсультував засновника організації у вигляді текстових розгорнутих відповідей
Сфера
Юридична
30 h
$4500
Фахівець працював над запитом:
протягом
в еквіваленті
Це сума, в яку фахівець оцінює надані послуги.
Загальні враження від співпраці позитивні. Команда ГО дуже детально описала їх попередній шлях і їх юридичні труднощі, що дало змогу добре зрозуміти ситуацію та зосередитись на пошуку відповідей на конкретні юридичні питання. Це був досить складний кейс і складна процедура, яка використовується при інвестиціях в сотні мільйонів доларів. Ми їм розписали детально, як це має відбуватись, і які подальші кроки мають бути зроблені. Імплементацією плану займається вже сама ГО.

Загалом ми в EVERLEGAL часто допомагаємо проектам pro bono, діяльність яких пересікається із нашим світоглядом та баченням. Саме такі проекти ми хочемо підтримувати і вважаємо, що вони будуть корисні суспільству.
Допомагати – це завжди челендж, але EVERLEGAL є відповідальним бізнесом і вважаємо, що це є частиною нашої професійної діяльності.

Завдяки підтримці громадського сектору pro bono ми маємо можливість отримати абсолютно інший юридичний досвід, адже ті питання, які виникають в ГО можуть не пересікатись із юридичними проблемами комерційних підприємств.
Також, це дає певний внутрішній стимул та розуміння того, що ти допомагаєш комусь. Це сприймається по-іншому, ніж робота над комерційним проектом, тому що комерційний ти робиш як професіонал і маєш це зробити, а от в проектах pro bono там цікавість виходить на перший план, бажання отримати новий досвід і допомогти комусь тією справою, в якій ти розумієшся.

Олександр Демчук
старший юрист EVERLEGAL
Ми запускаємо соціальне підприємництво – готель хостельного типу "Крим хаус" у Херсонській області. Весь прибуток готелю направлятиметься на фінансування реалізації стратегічної цілі організації "Полегшення життя політв'язнів в неволі", а саме на закупівлю медикаментів, їжі та одягу для політв'язнів.

Завдяки співпраці із Олександром ми отримали три конкретні юридичні шляхи отримати у користування державне майно для реалізації соціального підприємництва. Застосування набутогого результату консультування допоможе запустити проект соціального підприємництва для посилення ресурсної стійкості організації.


Ігори Котелянець
голова організації
Про організацію
Об'єднання родичів політв'язнів Кремля - є неполітичним громадським рухом рідних політв'язнів, який бореться за їх звільнення в Україні та закордоном, до цього моменту добивається захисту їх прав і свобод, а також реабілітації та соціалізації після звільнення.

Завдання:
– сприяння звільненню політв'язнів;
– полегшення життя політв'язнів в неволі;
– забезпечення ефективного правового захисту для політв'язнів;
– утримання теми звільнення політв'язнів в пріоритеті в інформаційному полі;
– проведення громадських дій для вирішення конкретних проблем, пов'язаних з життям та здоров'ям, захистом та звільненням політв'язнів;
– підтримка сімей політв'язнів;
– реабілітація та соціалізація політв'язнів після звільнення.